کودک ژاپنی از طبقه نهم سقوط کرد و زنده ماند

© Sputnik / Kirill Braga /  مراجعه به بانک تصاویر کودک ژاپنی از طبقه نهم سقوط کرد و زنده ماند
کودک ژاپنی از طبقه نهم سقوط کرد و زنده ماند - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک کودک دو ساله، پس از سقوط از طبقه نهم یک ساختمان آپارتمان در شهر کاوازاکی در ژاپن جان سالم به در برد.

به گزارش اسپوتنیک، یک کودک دو ساله، پس از سقوط از طبقه نهم یک ساختمان آپارتمان در شهر کاوازاکی در ژاپن جان سالم به در برد. تنها پای او آسیب دیده است.

زن آفریقایی 10 روز پس از مرگش فرزند خود را به دنیا آورد - اسپوتنیک ایران
تولد کودک 10 روز پس از مرگ مادر

والدین کودک در زمان حادثه در منزل نبودند، مادرش در زمان کوتاهی به سراغ همسایه رفت. در طول غیبت او، بچه موفق به باز کردن درب بالکن شد و بر روی زمین سقوط کرد.
کودک پس از افتادن بر روی چمن تازه کاشته شده افتاد و بدین ترتیب از آسیب جدی نجات یافت. زن همسایه او را پیدا کرد و فورا آمبولانس را خبر کرد. پلیس محلی تحقیق در مورد حادثه را آغاز کرده است.
پیش از این در خبرها آمده بود که کودکی در برزیل که به اشتباه زنده به گور شده بود 8 ساعت زیر زمین دفن شد ولی بلاخره نجات پیدا کرد.
این کودک توسط دو پلیس کشف شد. آنها از زیر زمین صدایی شنیدند و شروع به کندن زمین کزدند و در عمق حدود 50 سانتیمتری بدن یک دختر کوچک را دیدند. پلیس کودک را که دارای شکستگی های متعدد بوده را به سرعت به بیمارستان منتقل می کند و پزشکان نوزاد را در بخش مراقبت های ویژه قرار دادند و اطمینان داد که وضعیت او دیگر پایدار شده است. مادر این کودک که خود نیز 15 سال دارد گفت که کودک که در حمام بود با سر به پایین سقوط کرد وقتی که به نزد او رفتند کودک گریه نمی کرد و مادربزرگ 57 ساله این دختر فکر کرد که او مرده است به خاطر همین او را دفن کردند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала