پاسخ کلاشنیکوف به ابراز تمایل امریکا برای تولید سلاح روسی

© Sputnik / Ramild Sitdikov /  مراجعه به بانک تصاویر پاسخ کلاشنیکوف به ابراز تمایل امریکا برای تولید سلاح روسی
پاسخ کلاشنیکوف به ابراز تمایل امریکا برای تولید سلاح روسی - اسپوتنیک ایران
اشتراک
تمایل آمریکا برای تولید مسلسل های کلاشنیکوف مرغوبیت و قابلیت اطمینان سلاح روسی را ثابت می کند.

به گزارش اسپوتنیک، دفتر مطبوعاتی شرکت روسی "کلاشنیکوف" مقاله منتشره در نشریه نشنال اینترست درباره طرح های آمریکا برای ساخت کپی مسلسل های روسی را چنین مورد تفسیر قرار داده است.

آغاز تولید انبوه تپانچه جدید روسی + عکس - اسپوتنیک ایران
آغاز تولید انبوه تپانچه جدید روسی + عکس

در این مقاله گفته می شود نیروهای ویژه ارتش آمریکا می خواهند تولید سلاح روسی را در خاک ایالات متحده راه اندازی کنند.

فرماندهی عملیات ویژه آمریکا پیشنهاد کرده به شرکتهای قادر به "افشا و بهبود فناوری مسلسل سنگین کلاشنیکوف و تیربار مدرنیزه شده و دارای کالیبر بزرگ ان اس بی "اتیوس" و تولید کپی آنها " گرانت پرداخت شود.
شرکت های آمریکایی خواستار تولید سلاح روسی برای دریافت گرانت باید بتوانند طرح های لازم و قطعات و مواد لازم برای تولید این سلاح ها را بطور مستقل به دست آورند.
همچنین خاطرنشان می شود شرط اساسی برای تامین بودجه تولید سلاح های روسی توسط شرکت های امریکایی اینست که کارهای تولید مربوطه در خاک ایالات متحده و با استفاده از قطعات و مداد تهیه شده در داخل این کشور و توسط شهروندان آمریکایی انجام شود.
نشریه نشنال اینترست بعید نمی داند که ساخت دو سلاح روسی فوق الذکر فقط آغاز باشد و در آینده ساخت کپی دیگر سلاح های خارجی برای فرماندهی عملیات ویژه آمریکا لازم شود.
نشریه امریکایی بعید نمی داند که امریکا بخواهد گروه های گوناگون در مناطق بی ثبات همچون سوریه و عراق را به کپی سلاح های روسی مسلح کند.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала