دردسر استفاده از لوگوی پوتین + عکس

© Sputnik / Ramil Sitdikovدردسر استفاده از لوگوی پوتین + عکس
دردسر استفاده از لوگوی پوتین + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
تیم هاکی "یوکریت" فنلاند به علت انتشار لوگوی تیم خود با تصویری از ولادیمیر پوتین، از یک روزنامه شکایت کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Iltalehti، تیم هاکی "یوکریت" فنلاند به علت انتشار لوگوی تیم خود با تصویری از ولادیمیر پوتین، از روزنامه هلسینگین سانومات شکایت کرد.

مدیر باشگاه "یوکریت" آقای یوکو کوهنن در این خصوص گفت: "این مجله، بر روی جلد خود در روز شنبه تصویری از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را در مرکز آرم باشگاه گذاشت. این کار برای تحقیر باشگاه و افزایش فروش آن انجام شده است. برای ما این لوگو دارای حق کپی رایت است. هیچ کس اجازه استفاده از لوگوی تیم ما را به این مجله نداده است".

اما مدیر این مجله می گوید که عکس ما با لوگوی این تیم بسیار فرق دارد، اگر مقایسه کنید، تفاوت های زیادی خواهید دید که در نتیجه برای این لوگو نیاز به اجازه نیست".  گفتنی است این باشگاه از سال 2014 به بعد در بازیهای هاکی بین قاره ای شرکت می کند. این باشگاه تا کنون دو بار برنده جام اروپا است. هاکی از قدیمی‌ترین انواع بازی‌های توپ و چوب است که در هر گوشه از دنیا در زمان‌های مختلف به شکلی انجام می‌شده است.

بازی هاکی روی زمین، سده‌ها در انگلستان رایج بوده و سپس در آمریکا رواج یافته‌است. هاکی بر روی یخ متعلق به کشور است و گویا از دانشگاه میگل کانادا، به صورت امروزی درآوردند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала