آمریکا و اسرائیل تیمی جدید

© Sputnik / Vitaly Podvitski آمریکا و اسرائیل تیمی جدید
آمریکا و اسرائیل تیمی جدید - اسپوتنیک ایران
Telegram
ائتلاف آمریکا و اسرائیل در برابر ایران.

به گزارش اسپوتنیک ، گلوبال ریسرچ در گزارش اخیرش با عنوان «نتانیاهو و پمپئو رئیس سازمان سیا، ایران را تهدید می‌کنند»، به اتفاقات سوریه پرداخته و با بیان اینکه واشنگتن، اسرائیل و عربستان سعودی ائتلاف شومی را علیه ایران تشکیل داده‌اند، احتمال می‌دهد که با این ائتلاف شوم، منطقه با خطر جنگ بزرگ‌تری از آنچه که هم اکنون درگیر آن است، رو به روست.

این پایگاه خبری تحلیلی ابتدا با اشاره به صحبت‌های ماه گذشته نتانیاهو که قول داد اجازه ندهد، که ایران از خاک سوریه به عنوان پایگاهی برای نابود کردن اسرائیل استفاده کند، اذعان می‌کند که بی‌اعتبار بودن ادعای نتانیاهو از مدت‌ها پیش ثابت شده است:- «ایران نه اسرائیل را تهدید می‌کند و نه هیچ کشور دیگری را. دروغ بزرگی که نتانیاهو درباره قصد ایران برای نابودی اسرائیل تکرار می‌کند، در واقع هدفی جز توجیه کردن دشمنی‌های امریکا، اسرائیل و عربستان سعودی با جمهوری اسلامی ایران ندارد».

این رسانه کانادایی در همین پیوند به صحبت‌های وزیر خارجه روسیه استناد می‌کند:- «سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه چندی پیش گفت به محض شکست تروریسم در سوریه، نخستین گام، خروج کسانی است که به طور غیرقانونی در سوریه حضور دارند. منظور وی از این سخن نیروهای آمریکایی مستقر در سوریه بود".

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала