علت افزایش محبوبیت پوتین در غرب + عکس

© REUTERS / Roland Schlager/Pool / علت افزایش محبوبیت پوتین در غرب + عکس
علت افزایش محبوبیت پوتین در غرب + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
در اتریش و برخی کشورهای اروپایی، ولادیمیر پوتین را به خاطر حفظ ارزش ها و سنت ها تحسین می کنند، به همین دلیل وی به عروسی وزیر امور خارجه اتریش دعوت شده بود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه اتریشی "در استاندارد"، رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در کشورهای غربی از محبوبیت فراوانی برخوردار است و در میان نمایندگان دیدگاههای سیاسی مختلف و احزاب در این کشورها این محبوبیت دیده می شود.
پوتین به ویژه توسط حزب آزادی اتریش، «جایگزین برای آلمان» و جبهه ملی در اتریش از محبوبیت زیادی برخوردار است. پوتین قبل از ماجرای اتهامات روسیه مبنی بر "دخالت" در انتخابات ایالات متحده، که در آن مسکو این موضوع را رد کرده است، در میان جمهوریخواهان در ایالات متحده ریتینگ و رتبه خوبی داشت. به همین دلیل تعجب آور نیست که وزیر امور خارجه اتریش، کارین کناسیل، رئیس جمهور روسیه را به عروسی خود دعوت کرده است.

جزئیات بیشتر از نحوه دعوت پوتین به مراسم عروسی - اسپوتنیک ایران
جزئیات بیشتر از نحوه دعوت پوتین به مراسم عروسی

از جمله دلایل اصلی چنین محبوبیت پوتین در غرب، سه عامل ذکر شده است: اول، رئیس جمهور روسیه خود را به عنوان حامی ارزش های سنتی، به ویژه ایده های مربوط به حفظ ارزش مردانگی و خانواده نشان می دهد.
دوم، پوتین به عنوان مخالف سلطه گری کشورها در حوزه های اجتماعی، نظامی و اقتصادی می باشد، به عنوان مثال او مخالف تبلیغات همجنسگرایی و فمینیسم است، او مخالف سلطه گری ارز آمریکایی در صحنه جهانی است. او معتقد است که لیبرالیسم باید نظم جهانی را تعیین کند.

سوم، شخصیت رئیس جمهور روسیه در اروپا تحسین می شود، چرا که پوتین بسیار خوب است، او یک شخص بسیار خوب دارد، او خودخواه نیست، بلکه نسبتا فروتن است و حس شوخ طبعی دارد. این ویژگیهایی هستند که علت محبوبیت رئیس جمهور روسیه در غرب را افزایش داده است.
گفتنی است ولادیمیر پوتین در تاریخ 18 اوت قبل از سفر خود به آلمان برای دیدار با صدر اعظم این کشور،در مراسم عروسی وزیر خارجه اتریش شرکت نمود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала