عکس دو قاضی متخلف ایرانی منتشر شد+ عکس

© Fotolia / Andrey Burmakinعکس دو قاضی متخلف ایرانی منتشر شد+ عکس
عکس دو قاضی متخلف ایرانی منتشر شد+ عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
پرونده دو قاضی متخلف در ایران که پس از طی مراحل قانونی با نام و مشخصات دیروز مطرح شده بود امروز نیز عکس این قضات متخلف منتشر گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از میزان، بعد از اتمام حجت و هشدار صریح و مهم رییس قوه قضائیه ایران، پرونده دو قاضی متخلف در ایران پس از طی مراحل قانونی (دادگاه عالی صلاحیت قضات، دادگاه عالی تجدید نظر) با نام و مشخصات در جلسه نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته مطرح شد امروز نیز عکس این قضات متخلف منتشر گردید.

محسنی اژه ای در جریان یکصد و سی‌امین ﻧﺸﺴﺖ ﺧﺒﺮی خود با اعلام اسامی دو نفر از قضات متخلف تصریح کرد: رئیس شعبه 105 دادگاه کیفری 2 اصفهان به نام آقای محمود سعادت فرزند حسینعلی به اتهام فساد اخلاقی پرونده‌اش در دادگاه عالی قضایی مطرح شد و به سلب صلاحیت قضایی و انفصال دائم از شغل قضایی محکوم گردید که این رای، چون اعتراض شده بود در تاریخ 22 مرداد امسال قطعی شد.

معاون اول دستگاه قضا در بیان مشخصات قاضی متخلف دیگر نیز افزود: مجید شکاری فرزند خسرو رئیس شعبه 1024 دادگاه کیفری 2 تهران به اتهام فساد مالی (اخذ رشوه) در دادگاه عالی محکومیت پیدا کرد و حکمش قطعی شد و به سلب صلاحیت قضایی و بازخریدی محکوم گردید و رای نیز قطعی است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала