گنجیاب آماتور، ثروتمند شد + عکس

© Sputnik / Vitaliy Bezrukihگنجیاب آماتور، ثروتمند شد + عکس
گنجیاب آماتور، ثروتمند شد + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
این مرد برای تفریح به دنبال گنج و طلا بود که حلقه 15 هزار دلاری پیدا کرد.

به گزارش اسپوتنیک یک کارگر کارخانه که در زمان اوقات فراغت خود به دنبال گنج می گشت و بارها به این موضوع به عنوان تفریح نگاه می کرد. این بار توانست یک انگشتر پیدا کند. حلقه عصر الیزابت در دوره 1550 تا 1650 به قیمت تقریبی 15 هزار روبل توسط این مرد یافت شد. قرار است این انگشتر در حراج Hanson فروخته شود. بنسون 30 ساله در ابتدا فکر کرده بود که این انگشتر، سر نوشابه است. سپس وقتی گل و لای اطراف آن را کنار می زند می فهمد که یک انگشتر طلا است.

طرح این حلقه یک عقاب دو سر است که به گفته کارشناسان، در عصر الیزابت اول ساخته شده بود، و به احتمال زیاد در بین سالهای 1550 — 1650 ساخته شده است و 500 سال قدمت دارد.

گفتنی پیش از این در خبر ها آمده بود که که غواصان انگلیسی بقایای یک کشتی متعلق به نیروهای آلمان در جنگ جهانی دوم را در سواحل ایسلند کشف کرده اند. در این کشتی شکسته یک صندوقچه محتوی چهار تن طلا کشف شده است که احتمال می رود به سمت یکی از بانک های امریکای جنوبی در حرکت بوده است. مورخین می گویند که این کشتی به دستور آدولف هتلر غرق شده، زیرا وی احتمال می داده که کشتی توسط ناوگان دریایی انگلیس ضبط شود.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала