افشای سفر هیات بلند پایه امنیتی امارات به اسرائیل

© Flickr / Abdulla Al Muhairiافشای سفر هیات بلند پایه امنیتی امارات به اسرائیل
افشای سفر هیات بلند پایه امنیتی امارات به اسرائیل - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک رسانه عربی از سفر یک هیئت بلندپایه امنیتی اطلاعاتی امارات به تل‌آویو برای دیدار با مقامات اسرائیل و عقد چندین قرارداد پرده برداشت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم؛ الخلیج آنلاین فاش کرد یک هیئت بلندپایه امنیتی اطلاعاتی امارات چند روز پیش به تل‌آویو رفت و با مقامات سیاسی و امنیتی اسرائیل دیدار کرد.

این روزنامه به نقل از منابع آگاه خود افزود این هیئت امنیتی اماراتی اواخر هفته گذشته به ریاست محمود الشامسی رئیس سازمان اطلاعات امارات و چهار شخصیت امنیتی این شیخ‌نشین نشست‌ها و دیدارهای متعددی با مقامات بلندپایه اسرائیل برگزار کرد.

این هیئت اماراتی همچنین از مواضع و تاسیسات نظامی سری و مهم دولت اسرائیل بازدید کرد و همچنین در دیدار با مقامات نظامی و امنیتی این کشور، درباره تبادل تجارب و گسترش دایره روابط نظامی و سفرهای متقابل میان دو طرف به بحث و تبادل نظر پرداخت.

این هیئت اماراتی چند ماه پیش هم در چارچوب توافق رسمی میان دو طرف درباره سفرهای متقابل و انتقال تجارب نظامی و امضای توافق‌نامه خرید تسلیات شامل جنگنده، موشک، دستگاه‌های ارتباطی و ادوات نظامی پیشرفته به تل‌آویو رفته بود.
رسانه عربی فاش کرد تماس ها و مناسبات بسیار قوی میان مقامات اسرائیل و امارات برقرار است و این تماس‌ها طی روزهای آینده با قراردادهای پرسر و صدا و بزرگ نمایان خواهد شد.

ششم جولای گذشته شبکه آی 24 اسرائیل به نقل از منابع خود اعلام کرد پایگاه هوایی اسرائیل اخیرا میزبان یک هیئت نظامی اماراتی بوده است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала