خرس شیپورزن مسکویی پس از پیروزی روسیه در اولین بازی خود+ویدئو

© Sputnik / Igor Zaremboخرس شیپورزن مسکویی پس از پیروزی روسیه در اولین بازی خود+ویدئو
خرس شیپورزن مسکویی پس از پیروزی روسیه در اولین بازی خود+ویدئو - اسپوتنیک ایران
Telegram
در مسکو پس از پیروزی روسیه در بازی افتتاحیه جام جهانی خرس شیپور زد

به گزارش اسپوتنیک، بلافاصله پس از پایان بازی تیم روسیه و عربستان، در خیابان های  مسکو جو پیروزی، خنده و شادی و پایکوبی همه جا را فراگرفت.

حتی خرس با شیپور زدن شادی خود را نشان داد. هیچ یک از هواداران از دیدن شادی خرس بی تفاوت نماند. همه سعی کردند از خرس عکس بگیرند که شادی خود را با بقیه تقسیم کرد.

14 ماه ژوئن جام جهانی فوتبال 2018 با بازی تیم روسیه و تیم عربستان افتتاح شد. تیم روسیه با نتیجه 5 بر صفر توانست به پیروزی برسد.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت شهرداری مسکو ، در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

 

با استفاده از تلفن همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به آسانی ورزشگاه های مسکو را پیدا کنید. در این چارچوب، راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون اجاره دوچرخه در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

گفتنی است، "نرم افزار موبایل" مترو مسکو  Moscow Metro —  "در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала