ضیافت جام جهانی در مقر سازمان ملل+ویدئو

© Sputnik / Vladimir Astapkovich /  مراجعه به بانک تصاویر جام جهانی در روسیه
جام جهانی در روسیه - اسپوتنیک ایران
Telegram
در مقر سازمان ملل ضیافتی به مناسبت جام جهانی 2018 روسیه برگزار شد.

به گزارش اسپوتنیک، در مقر سازمان ملل متحد، نمایندگی دائمی روسیه در سازمان ملل ضیافتی تحت عنوان «15 روز تا جام جهانی فوتبال در روسیه» برگزار کرد.

واسیلی نبنزی نماینده دائمی روسیه در سازمان ملل متحد ابراز امیدواری نمود که جام جهانی امکانی برای آشنایی مهمانان روسیه با فرهنگ و سنن روسی بشود.

وی گفت:«ما در انتظار مهمانان از سراسر جهان هستیم که با چشم خود روسیه را خواهند دید. امیدواریم این سفر، خاطره ای خوب و بیادماندنی برایشان بشود».

آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل برای روسیه در برگزری جام جهانی آرزوی موفقیت کرد. وی گفت هنگام سفر به روسیه مسابقه تیم کشور خود، پرتغال و تیم مراکش را تماشا خواهد کرد.

دبیر کل پرتغالی بشوخی گفت:«نمی دانم سفیر مراکش هم اکنون در این مجلس حضور دارد یا خیر، اما در پایان مسابقه، یکی از ما خیلی غمگین خواهد بود».

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

با استفاده از تلفن همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به آسانی ورزشگاه های مسکو را پیدا کنید. در این چارچوب، راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون اجاره دوچرخه در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

گفتنی است، "نرم افزار موبایل" مترو مسکو  Moscow Metro —  "در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала