پارک فوتبال جام جهانی در شهر روستوف-نا-دونو

© Sputnik / Natalia Seliverstova /  مراجعه به بانک تصاویر پارک فوتبال جام جهانی در شهر روستوف نادونو
پارک فوتبال جام جهانی در شهر روستوف نادونو - اسپوتنیک ایران
Telegram
برای بازدید کنندگان در شهر رستوف نادونو، کلاس های آموزشی ورزشی، بازی در فضای باز، و همچنین آزمون های چند رسانه ای با جوایز برگزار می شود.

به گزارش اسپوتنیک، برای بازدید کنندگان در شهر رستوف نادونو، کلاس های آموزشی ورزشی، بازی در فضای باز، و همچنین آزمون های چند رسانه ای با جوایز برگزار می شود.

ایدور گودیانسن، مهاجم پیشین ایسلند به همراه مقامات شهر روستوف نادونو، پارک فوتبال جام جهانی 2018 را در میدان تئاتر شهر باز کرد. این پارک از تاریخ 31 مارس تا 1 آوریل از ساعت 12:00 تا 20:00 به وقت مسکو اجرا برنامه اجرا می کند.

گودیانسن گفت: خیلی از بازدیدکنندگان که با من ملاقات می کردند با لبخند بودند که این خیلی برای من خوشایند بود.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد. در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала