نامه دختر لبنانی برای رهبر ایران+عکس

CC0 / Pixabay / نامه دختر لبنانی به امام خامنه‌ای
نامه دختر لبنانی به امام خامنه‌ای - اسپوتنیک ایران
Telegram
دختر لبنانی جواب نامه ارسالی خود به رهبر ایران را دریافت کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، یکی از دختران شیعه لبنانی که در حوزه علمیه تحصیل می‌کند، نامه ای برای رهبر ایران ارسال کرد. پس از مدتی فهمید که نامه‌اش خوانده شده و پاسخ داده شده است.

متن نامه دختر لبنانی خطاب به آیت الله خامنه ای:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و رحمة الله

سلام بر تو ای ولی خداوند در میان ما و عزیز ما و طبیب دردهای ما…

امروز جناب دکتر شیخ علی رضا اعرافی به حوزه ما آمد و وقتی از منبر بالا رفت در ابتدا سلام شما را به ما رساند. اشک چشمانم جاری شد و به کلاس دویدم، این برگه را از دفترم کندم و قلم برداشتم، تا تلاش چهارم یا پنجمم باشد که برای شما می‌نویسم.

هر بار یادم می‌آید که دارم برای شما می‌نویسم، تلاش فزاینده‌ای می‌کنم که بین لزوم مختصرنویسی به‌خاطر اینکه وقت شما را نگیرم، و بین رغبت به اطاله کلام به‌علت عشق به صحبت با شما توازن برقرار کنم. همه دیدارهای شما با دانش‌آموزان و نخبگان و دانشجویان و بسیجیان و علما و دختران و فرزندان شهدا، باعث می‌شود از ته قلب به آنان غبطه بخورم و بارها تخیل کردم که من بین آن‌ها هستم، در محضر شما.

آرزویم این است که حتی یک بار شما را ببینم، صادقانه بگویم ما فرزندان شماییم در لبنان، فرزندان شما که از سختی این زندگی، به سیمای شما نگاه می‌کنیم و فراموش می‌کنیم هرآنچه بر ما می‌رود، و با شنیدن صدایتان دردهایمان را التیام می‌بخشیم، یک دارو و یک اسم خوش که همه دردهای ما را خوب می‌کند، و آن خامنه‌ای است. از خداوند می‌خواهم به من توفیق حضور در میان زیارت کنندگان شما را بدهد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала