افزایش تعداد هتل های دارای قیمت های بیش از حد بالا به مناسبت جام جهانی فوتبال در روسیه

© Sputnik / Igor Zarembo /  مراجعه به بانک تصاویر افزایش تعداد هتل های دارای قیمت های بیش از حد بالا به مناسبت جام جهانی فوتبال در روسیه
افزایش تعداد هتل های دارای قیمت های بیش از حد بالا به مناسبت جام جهانی فوتبال در روسیه - اسپوتنیک ایران
Telegram
"لیست سیاه"هتل های متخلفی که به مناسبت برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه قیمت اتاق های خود را بیش از حد بالا می برند، طی دو هفته به میزان بیش از دو برابر طولانی تر شده و به 48 هتل افزایش یافته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سایت آژانس فدرال گردشگری روسیه ، 19 هتل متخلف در شهر سن پترزبورگ، 9 هتل در مسکو، هشت هتل در استان کالینینگراد، هفت هتل در استان کراسنودار، دو هتل در هرکدام از استان های ولگوگراد و سامارا و یک هتل در استان سوردلوف قرار دارد.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینینگراد، سن پترزبورگ، ولگوگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала