آیا به خاطر هوای سرد کرواسی کسی به استقبال ظریف نیامد؟

© AP Photo / Ronald Zakآیا به خاطر هوای سرد کرواسی کسی به استقبال ظریف نیامد؟
آیا به خاطر هوای سرد کرواسی کسی به استقبال ظریف نیامد؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
برخی از رسانه ها در فضای مجازی تکه ای فیلم ورود وزیر امور خارجه ایران به زاگرب پایتخت کرواسی را منتشر کرده اند و در آن نشان میدهند که کسی برای استقبال وی به فرودگاه نیامده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرآنلاین، فیلم منتشر شده نشان می‌دهد که در فرودگاه جدید شهر زاگرب برای استقبال وزیر امور خارجه ایران، اسکراچیچ معاون سیاسی منطقه‌ای وزارت خارجه کرواسی و همچنین سفیر کرواسی در تهران و رییس پروتکل ریاست جمهوری کرواسی و رییس پروتکل وزارت خارجه و معاون شهردار زاگرب و چند مقام دیگر کروات و همچنین اعضای سفارت ایران در این کشور آمده بودند.
البته ورود موج سرمای شدید سیبری به منطقه بالکان با سفر ظریف همزمان شد، اما بر اساس گفته های خبرنگاران حاضر در این سفر در این فرودگاه با توجه با جدیدالتاسیس بودنش که هنوز سالن VIP ندارد، مقامات فوق الذکر قریب به 3 ساعت در دمای نزدیک به منهای ۱۵ درجه در محوطه و خودروها منتظر بودند.
برخی رسانه‌ها در فضای مجازی با سوء استفاده از یک عبارت ناقصِ سفیر کشورمان در کرواسی که می‌گوید« هوا سرد بود…. » و مشخص نیست ادامه آن چیست سعی کردند، نشان دهند، منظور او این بوده که چون هوا سرد بود کسی به استقبال نیامده است. این در حالی است که صادق می‌گوید هوا سرد است و جمله بعدی آن هیچ اشاره به نیامدن به استقبال ظریف نیست.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала