به تعویق افتادن مسابقه آزمایشی در استادیوم جام جهانی در کالینینگراد به خاطر سرما

© Sputnik / Igor Zarembo /  مراجعه به بانک تصاویر به تعویق افتادن مسابقه آزمایشی در استادیوم جام جهانی در کالینینگراد به خاطر سرما
به تعویق افتادن مسابقه آزمایشی در استادیوم جام جهانی در کالینینگراد به خاطر سرما - اسپوتنیک ایران
Telegram
اولین بازی آزمایشی در استادیوم جدید شهر کالینینگراد روسیه که برای مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 ساخته شده ، به مدت نامعلومی به تعویق افتاد.

به گزارش اسپوتنیک، قرار بود این مسابقه دوستانه بین باشگاه "بالتیکا" کالینینگراد و باشگاه آلمانی "شالکه 04" روز 22 مارس برگزار شود اما طبق توصیه مقامات ورزشی منطقه ای تصمیم گرفته شد برای حفظ زمین چمن در شرایط دمای پائین هوا تا روز 11 آوریل هیچگونه مسابقه ای در استادیوم شهر کالینین گراد برگزار نشود.
آلکساندر رولبیونوف، معاون رئیس دولت استان کالینینگراد گفت در صورت وجود جای خالی در جدول مسابقات "شالکه 04"، بازی به تعویق افتاده دیرتر برگزار خواهد شد.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینینگراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала