پیشنهاد جانشین قرارگاه ثارالله سپاه به وزیر خارجه عربستان

© Photo / Finds.irپیشنهاد جانشین قرارگاه ثارالله سپاه به وزیر خارجه عربستان
پیشنهاد جانشین قرارگاه ثارالله سپاه به وزیر خارجه عربستان - اسپوتنیک ایران
Telegram
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه به وزیر خارجه عربستان پیشنهاد داد که در یک نظرسنجی بین‌المللی، محبوبیت جمهوری اسلامی ایران را با محبوبیت حکومت عربستان قیاس کند.

الجبیر: ایران بزرگترین خطر برای منطقه است - اسپوتنیک ایران
الجبیر: ایران بزرگترین خطر برای منطقه است
به گزارش اسپوتنیک به نقل از میزان، سردار «اسماعیل کوثری» با اشاره به صحبت‌های روز گذشته «عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان سعودی در اندیشکده اگمونت بروکسل که گفته بود «ایران تنها خطر و بزرگ‌ترین خطر، نه تنها در منطقه، که در همه جهان است»، اظهار کرد: اولین پیشنهاد ما به «الجبیر» این است که در یک نظرسنجی بین‌المللی، محبوبیت جمهوری اسلامی ایران را با محبوبیت حکومت قبیله‌ای آل‌سعود، قیاس کند.

وی افزود: مسئولان بی‌کفایت حکومت آل‌سعود که نه توان حفظ و اداره مردم خود را دارند و نه می‌توانند در عرصه بین‌المللی برای خود «محبوبیت» تولید کنند، مدام سعی می‌کنند با بکارگیری نام «ایران» به عنوان یک خطر بالقوه، خودشان را پشت سر نام جمهوری اسلامی ایران پنهان کنند.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: هیئت حاکمه کنونی سعودی که پول‌های هِنگفت و کلانی را از جیب ملت مسلمان عربستان به مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی پرداخت کرده، برای چند صباحی حضور بیشتر بر مسند قدرت، حاضر است هر دروغی را بگوید و هر جنایتی را انجام دهد.

سردار کوثری در پایان گفت: حاکمان عربستان سعودی به صورت موروثی یک جایگاه غصبی رسیده اند و به اندازه یک آدم معمولی هم عرضه ندارند. وی خاطرنشان کرد: همه مسائل و اقدامات جمهوری اسلامی ایران برای جهانیان آشکار است و همگان شاهد و ناظر راستی و صداقت ما در رفتارهای‌مان هستند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала