آغاز تحویل پاسپورت های طرفداران جام جهانی فوتبال 2018 در یکاترینبورگ

© Sputnik / Alexey Filippov /  /  مراجعه به بانک تصاویر آغاز تحویل پاسپورت های طرفداران جام جهانی فوتبال 2018 در یکاترینبورگ
آغاز تحویل پاسپورت های طرفداران جام جهانی فوتبال 2018 در یکاترینبورگ - اسپوتنیک ایران
Telegram
در یک مرکز خرید در یکاترینبورگ در تاریخ 21 فوریه بخش تحویل پاسپورت های طرفداران در جام جهانی فوتبال 2018 کار خود را آغاز می کند.

طرفداران فوتبال که در سایت fan.id.ru ثبت نام کرده اند در تاریخ 21 فوریه می توانند مدارک خود را در این مرکز خرید دریافت کنند. این مدرک برای تماشای بازی ها در " ورزشگاه یکاترینبورگ" است. بدون این پاسپورت طرفداران نمی توانند به ورزشگاه راه یابند.
این مدرک همچنین امکان رفت و آمد رایگان به وسیله وسایل نقلیه ی عمومی در پایتخت اورال را در روزهای برگزاری جام جهانی مهیا می کند.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала