هزینه اجاره مسکن در سارانسک برای فوتبال دوستان ایرانی چقدر خواهد بود؟

© Sputnik / Julia Chestnova /  مراجعه به بانک تصاویر هزینه اجاره مسکن در سارانسک برای فوتبال دوستان ایرانی چقدر خواهد بود؟
هزینه اجاره مسکن در سارانسک برای فوتبال دوستان ایرانی چقدر خواهد بود؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
هزینه اقامت در مسکن اجاری در شهر سارانسک روسیه در دوره برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 بطور متوسط برای هر نفر روزانه 1519 دلار است.

به گزارش اسپوتنیک، سایت شرکت "بوکینگ" تا روز 5 فوریه بیش از 190 پیشنهاد برای اقامت در شهر سارنسک در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه از 14 ژوئن تا 14 ژوئیه عرضه کرده است.
بهای اقامت در مسکن اجاری از روز 14 ژوئن روزانه بین 21 تا 2396 دلار است.
مثلا بهای اجاره اتاق در اردوگاه ورزشی سارانسک روزانه 21 دلار برای هر نفر است. در آنجا همچنین می توان به پینگ پنگ و اسکی پرداخت.
بهای اجازه آپارتمان دستکم معادل 26 دلار در روز است.
بهای اقامت در یکی از گران ترین جاها در سارانسک ماهانه 106 هزار دلار خواهد بود.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала