سفره ای با نماد تیم های جام جهانی 2018 در کازان پهن می شود

© Sputnik / Vladimir Astapkovich /  مراجعه به بانک تصاویر سفره ای با نماد تیم های جام جهانی 2018 در کازان پهن می شود
سفره ای با نماد تیم های جام جهانی 2018 در کازان پهن می شود - اسپوتنیک ایران
Telegram
سفره بزرگی با نماد کشورهای عضو جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه در طول جشنواره ی غذای " کازان خوشمزه 2018" به نمایش در می آید.

به گزارش اسپوتنیک دفتر خبری شهرداری کازان در این خصوص اطلاع داد.
داریا سانیکوا رئیس کمیته توسعه ی گردشگری بیان داشت: " فستیوال " کازان خوشمزه" در سال 2018 به مناسبت جام جهانی فوتبال برگزار خواهد شد. نکته ی برجسته ی فستیوال امسال " سفره ی بزرگی است که با سمبل کشورهای شرکت کننده در جام جهانی فوتبال 2018 مزین شده است. طراحی آن در حال حاضر در حال اجراست."
فستیوال " کازان خوشمزه" از سال 2015 برگزار می شود. در سال 2017 این فستیوال در مرکز خانواده "کازان" بود که میدانی برای اجرای فستیوال طرفداران فیفا تبدیل شده است. طی سه روز 45 هزار نفر از آن بازدید کردند و بیش از 12 هزار غذا خوردند. در برنامه کلاس های آموزشی از کافه و رستوران تا برنامه های تفریحی قرار دارد. در سال 2018 این مراسم در زمان جام جهانی فوتبال برگزار خواهد شد.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала