انتشار کتابچه راهنمای گردشگری به 5 زبان در ولگاگراد روسیه به مناسبت جام جهانی فوتبال

© Sputnik / Konstantin Chalabov /  /  مراجعه به بانک تصاویر انتشار کتابچه راهنمای گردشگری به 5 زبان در ولگوگراد روسیه به مناسبت جام جهانی فوتبال
انتشار کتابچه راهنمای گردشگری به 5 زبان در ولگوگراد روسیه به مناسبت جام جهانی فوتبال - اسپوتنیک ایران
Telegram
استادان دانشگاه دولتی شهر ولگاگراد روسیه کتابچه راهنمای گردشگری به 5 زبان درباره دیدنی ترین نقاط این شهر از جمله تپه "مامایف" را به مناسبت مسابقات جام جهانی 2018 روسیه تالیف می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سایت welcome2018.com ، پروفسور ورا میتیاگینا، استاد زبان شناسی و ترجمه دانشگاه دولتی ولگاگراد ضمن اعلام این مطلب گفت این کتابچه راهنمای گردشگری به زبان های روسی ، انگلیسی، ژاپنی، عربی و لهستانی به چاپ رسیده و بطور رایگان در بین فوتبالیست ها و فوتبال دوستان توزیع خواهد شد.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала