پل عابر پیاده در سن پترزبورگ در آستانه بازیهای جام جهانی افتتاح میشود

© Sputnik / Vladimir Astapkovich /  مراجعه به بانک تصاویر پل عابر پیاده در سن پترزبورگ در آستانه بازیهای جام جهانی افتتاح میشود
پل عابر پیاده در سن پترزبورگ در آستانه بازیهای جام جهانی افتتاح میشود - اسپوتنیک ایران
اشتراک
پل جدیدی برای عبور عابران و شرکت کنندگان در برنامه جام جهانی 2018 روسیه در سن پترزبورگ در آستانه بازیهای فوتبال 2018 افتتاح خواهد شد.

به گزار اسپوتنیک، این پل به راه جنوبی جزیره کرستووسکی کشیده خواهد د و قابلیت عبور 20000 نفر در ساعت را خواهد داشت. به جز این 3 مکان تمرینی در نقات مختلف سن پترزبورگ تا ماه می سال 2018 جهت مسابقات جام جهانی ساخته خواهد شد.

گفتنی است، مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.


نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала