مراکز توانبخشی خاص در سن پترزبورگ برای هواداران جام جهانی

© Sputnik / Natalia Seliverstova /  مراجعه به بانک تصاویر مراکز توانبخشی خاص در سن پترزبورگ برای هواداران جام جهانی
مراکز توانبخشی خاص در سن پترزبورگ برای هواداران جام جهانی - اسپوتنیک ایران
اشتراک
در سن پترزبورگ روسیه در آستانه برگزاری جام جهانی فوتبال 2018 مراکزی جهت کمک به هواداران با مسمومیت الکلی ایجاد خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، مقامات شهر سن پترزبورگ روسیه الام کردند آمادگی فراهم کردن تمام منابع لازم برای ایجاد مراکز توانبخشی برای کسانی که در جام جهانی بر اثر مصرف بیش از حد الکل دچار مسمومیت میشوند را دارند.

مقامات سن پترزبورگ اعلام کردند: بدلیل اینکه بیمارستان ها مراکزی برای درمان بیماریها و جهت انجام عملیات درمانی دیگری مورد استفاده قرار می گیرند نمی توان این بیماران را در بیمارستان نگهداری کرد لذا می بایستی مراکزی خاص جهت این امر ساخته شود.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد. در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала