مهدوی کیا: امیدوارم کی‌روش بتواند حماسه خلق کند

© Sputnik / Vladimir Sergeevمهدوی کیا: امیدوارم کی‌روش بتواند حماسه خلق کند
مهدوی کیا: امیدوارم کی‌روش بتواند حماسه خلق کند - اسپوتنیک ایران
Telegram
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه این تیم در سخت ترین گروه قرار گرفته است گفت: امیدوارم کی روش بتواند حماسه خلق کند.

گروه مرگ جام جهانی 2018 روسیه - اسپوتنیک ایران
گروه مرگ جام جهانی 2018 روسیه
به گزارش اسپوتنیک، مهدی مهدوی کیا پس از مشخص شدن قرعه ایران گفت: این بدترین گروهی بود که تیم ملی ایران می توانست در آن قرار بگیرد. قرعه خیلی بدی بود اما بازهم برای کسانی که دوست داشتند که تیم ملی ایران با تیم های بزرگ بازی کند خوب شد!
به نقل از مهر؛ بازیکن پیشین تیم هامبورگ آلمان ادامه داد: کار تیم ملی ایران را دانمارک خراب کرد و اگر این تیم اروپایی نبود و در گروه دوم قرار می گرفت دیگر ما در گروه اسپانیا و پرتغال قرار نمی گرفتیم. با این حال الان هیجان مسابقات بیشتر شد. ما تا حالا با اسپانیا بازی نکرده بودیم و این فرصت را داریم که با این تیم بازی کنیم.

​مهدوی کیا خاطرنشان کرد: مراکش کلید کار ماست و اگر بتوانیم برابر این تیم به پیروزی برسیم قطعا با روحیه خوبی به مصاف اسپانیا خواهیم رفت.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: فکر نکنیم که مراکش تیم ساده ای است. با این حال اگر می خواهیم به مرحله بعدی صعود کنیم حتما باید مراکش را شکست دهیم.
مهدوی کیا ادامه داد: برای کارلوس کی روش سخت است که می خواهد مقابل تیم ملی کشورش قرار گیرد. با این حال در دنیای حرفه ای این اتفاقات رخ می دهد. امیدوارم کی روش بتواند یک حماسه خلق کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала