شهیدی که در وصیتنامه اش نوشته بود اگر پیکرم را پیدا نکردید ناراحت نشوید+ عکس

© Photo / Soheil Ghanbarzadehشهیدی که در وصیتنامه اش نوشته بود اگر پیکرم را پیدا نکردید ناراحت نشوید+ عکس
شهیدی که در وصیتنامه اش نوشته بود اگر پیکرم را پیدا نکردید ناراحت نشوید+ عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
از پدر ومادرم میخواهم که مرا حلال کنند و اگر شهادت نصیبم شد برایم گریه نکنند ولباس سیاه نپوشند و اگر جنازه من به دست نیامد ناراحت نشوند و به عوض سر قبر شهدای دیگر بروند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مشرق، شهید حسن جنگجو درقسمتی از وصیت نامه خود نوشت: از پدر ومادرم میخواهم که مرا حلال کنند و اگر شهادت نصیبم شد برایم گریه نکنند ولباس سیاه نپوشند و اگر جنازه من به دست نیامد ناراحت نشوند و به عوض سر قبر شهدای دیگر بروند.

متن کامل وصیت نامه شهید جنگجو:

بسمه تعالی
انّا لله و انّا الیه راجعون.
ما از آن خداییم و بسوی او باز میگردیم (قرآن مجید)
ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد (امام خمینی)
شهید نظر می کند به وجه الله (امام خمینی)
اینجانب حسن جنگجو فرزند محمد برای لبیک گفتن به فرمان امام زمان و نائب بر حقش امام خمینی به جبهه های حق علیه باطل اعزام شدم و از خداوند متعال میخواهم که به همه رزمندگان جمهوری اسلامی ایران پیروزی نصیب کند و برای تمام مسلمین جهان و مخصوصا مسلمانان ایران زیارت حرم با صفای امام حسین(علیه السلام) را نصیب کند و از خداوند می خواهم که در راه اسلام برای من شهادت هم نصیب کند.

«از پدر ومادرم میخواهم که مرا حلال کنند و اگر شهادت نصیبم شد برایم گریه نکنند ولباس سیاه نپوشند و اگر جنازه من به دست نیامد ناراحت نشوند و به عوض سر قبر شهدای دیگر بروند».
از پدر و مادرم، برادرانم، خواهرانم می خواهم که تا آخرین لحظه عمرشان از فرمان امام خمینی که نائب برحق امام زمان است اطاعت کنند و از این خط خمینی که خط سرخ و شهادت امام حسین (علیه السلام) است پشتیبانی کنند و از برادران حزب الهی تقاضا دارم وقتی که خداوند برایم شهادت نصیب کرد سنگرهای خالی ما را پر کنند و از برادران پشت جبهه هم می خواهم که به گروهکهای منحرف و غیر اسلامی امکان فعالیت ندهند و هر کجا آنها را مشاهده کردند سرکوب کنند.
از همه دوستان و آشنایان مخصوصا از برادران که در مسجد فعالیت می کنند می خواهم که مرا حلال بکنند و من از برادران جهادگر که در جهاد سازندگی تبریز فعالیت در راه خدا می کنند مرا حلال کنند والسلام ودر آخر هم این دعای همیشگی ملت حزب ا… را تکرار کنند خدایا، خدایا، تو را به جان مهدی تا انقلاب مهدی، خمینی را نگهدار.
۱۳۶۱/۰۷/۰۲

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала