ترامپ و عقاید نژادپرستانه + عکس

© REUTERS / Carlos Barriaترامپ و عقاید نژادپرستانه + عکس
ترامپ و عقاید نژادپرستانه + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک مجله آلمانی تصویر روی جلد شماره جدید خود را به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حالی که دست خود را به نشانه سلام هیتلری بالا آورده، اختصاص داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل نقل از پایگاه اینترنتی هیل؛ تازه‌ترین تصویر روی جلد مجله آلمانی «استرن» در حالی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا را نشان می‌دهد که پرچم آمریکا را روی دوش انداخته و دست خود را به نشانه سلام هیتلری بالا آورده است؛ حرکتی که در آلمان کاملا غیرقانونی است. این مجله همچنین عنوان «نبرد او» که اشاره به کتاب «آدولف هیتلر» به نام «نبرد من» دارد را به مطلب ویژه ترامپ داده است. نئونازی، کو کلاکس کلن و نژادپرستی از زیرعناوین مطالب ویژه این مجله هستند.

مجله آلمانی اشپیگل نیز چندی پیش در واکنش به اظهارات ترامپ درباره حوادث شارلوتسویل، تصویری از ترامپ در حالی که شنل مخصوص گروه کو کلاکس کلن موسوم به ک. ک. ک. را به تن داشت، روی جلد منتشر کرد.

رئیس جمهور آمریکا هفته‌های گذشته در واکنش به حوادث شارلوتسویل اعلام کرد هر دو طرف در خشونت‌های اخیر شارلوتسویل در ایالت ویرجینیا مقصر بوده‌اند و هر دو طرف را باید بخاطر خشونت‌های شارلوتسویل سرزنش کرد. ترامپ گفت: یک گروه بد در یک طرف هستند و گروه دیگر هم بسیار خشونت‌آمیز رفتار می‌کنند. هیچکس نمی‌خواهد این را بگوید؛ اما من می‌گویم. همه این افراد نئوفاشیسم نیستند، باور کنید. همه این افراد نژادپرست نیستند. یک گروه با گروه دیگر درگیر شده است. می‌توانید هرچه می‌خواهید بگویید؛ اما این همان اتفاقی است که افتاده است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала