اخراجی های دونالد ترامپ از کاخ سفید +عکس

© REUTERS / Jonathan Ernstاخراجی های دونالد ترامپ از کاخ سفید +عکس
اخراجی های دونالد ترامپ از کاخ سفید +عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
پنج نفر از افرادی که در مراسم سوگند ریاست جمهوری دونالد ترامپ حضور داشتند، دیگر جایی در کاخ سفید ندارند.

به گزارش اسپوتنیک، استیو بنون: استراتژیست ارشد رئیس‌جمهوری آمریکا که کمتر از 7 ماه پس از حضور در دولت ترامپ از کار برکنار شد. ترامپ به مشاوران خود گفت که قصد دارد استیو بنون را که با مشاوران ارشد دیگر کاخ سفید و اعضای خانواده ترامپ اختلاف نظر دارد را برکنار کند. این درحالی است که یکی از افراد نزدیک به بنون گفته که او نامه استعفای خود را در 7 آگوست تحویل داده بود.رینس پریباس: رئیس دفتر تراپ بود که پس از به نقلبه نقل از تسنیم اظهارات ترامپ درباره این مسئله که قصد دارد تغییراتی در این سمت ایجاده کرده و شغل را به جان کلی پیشنهاد داده از سمت خود استعفا کرد.

شان اسپایسر: معاون مطبوعاتی جنجالی ترامپ که پس از اختلاف نظر با ترامپ بر سر استخدام اسکاراموچی به عنوان مدیر بخش ارتباطات از سمت خود استعفا کرد.

کتی والش: معاون رئیس دفتر ترامپ که تنها پس از دو ماه پس از فشار جرد کوشنر و دیگر مقامات بال غربی مجبور به استعفا شد.

مایکل فلین: مشاور امنیت ملی ترامپ که تنها پس از سه هفته از کار کناره گیری کرد. ترامپ تنها دو هفته پس از اینکه متوجه شد فلین به معاون رئیس‌جمهور دروغ گفته و در برابر اخاذی روس‌ها آسیب پذیر بوده از وی خواست تا استعفا کند.

البته در این بین افراد دیگری نیز هستند که در تصویر فوق دیده نمی‌شوند. از آن جمله می‌توان به مایک دوک (استعفا بعد از 3 ماه) کی تی مک فارلند (استعفا بعد از 4 ماه)، آنتونی اسکاراموچی (استعفا بعد یک هفته) و 5 نفر دیگر نیز اشاره کرد.

 

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала