پوتین: حملات لفظی به سفیر روسیه در آمریکا "دیوانگی" است

© Sputnik / Alexei Druzhinin /  مراجعه به بانک تصاویر پوتین: حملات لفظی به سفیر روسیه در آمریکا "دیوانگی" است
پوتین: حملات لفظی به سفیر روسیه در آمریکا دیوانگی است - اسپوتنیک ایران
اشتراک
ولادیمیر پوتین اتهام جاسوسی به سفیر روسیه در آمریکا را "دیوانگی" نامید. به عقیده پوتین وظیفه سفیر، ملاقات با مقامات مختلف است.

به گزارش اسپوتنیک، حملات لفظی و اتهامات به "سرگی کیسلیاک" سفیر روسیه در آمریکا درست نیست و "دیوانگی" است. در واقع وظیفه سفیر برگزاری جلسات و توافقات با دیگر مقامات می باشد.

رئیس جمهور روسیه در همایش بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ (SPIEF) گفت: "مشخص نیست که چه افرادی چنین اطلاعاتی را گسترش می دهند. این یک فاجعه است: سفیر ما با کسی یا مقامی قرار ملاقات گذاشته است. پس سفیر باید چه کاری انجام دهد؟ شغل او است، او به خاطر این کار حقوق می گیرد. او باید با مقامات دیدارو  مذاکره داشته باشد. او برای این کار استخدام شده است؟ درست نیست که او یک سفیر را به خاطر حضور در یک جلسه یا ملاقات با کسی از کار بر کنار کنند؟ این شغل او است. او اکنون متهم شده که چرا با مقام خاصی ملاقات نموده است. خوب، شما کاملا دیوانه شده اید؟ این یک رفتار دیپلماتیک است".

شایان ذکر است، مقامات آمریکایی پیش از این سفیر روسیه را به خاطر ملاقات هایش با برخی مقامات آمریکایی متهم به جاسوسی نمودند.

 پیش از این، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در پاسخ به این اتهامات گفت، شایعات منتشر شده در خصوص جاسوسی از دیدارهای سفیر روسیه در آمریکا، کذب و پوچ می باشد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала