ملانیا ترامپ از دیلی میل ،۱۵۰ میلیون دلار غرامت خواست

© REUTERS / Alex Brandonملانیا ترامپ از دیلی میل ،۱۵۰ میلیون دلار غرامت خواست
ملانیا ترامپ از دیلی میل ،۱۵۰ میلیون دلار غرامت خواست - اسپوتنیک ایران
Telegram
ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور آمریکا در اولین شکایت از رسانه ها ادعا کرده است که دیلی میل در مقاله اش شایستگی او را به عنوان مقام بانوی اول آمریکا زیر سوال برده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصر ایران از پایگاه اینترنتی «دویچه وله»، ملانیا ترامپ در شکایت از روزنامه دیلی‌میل انگلیس 150 میلیون دلار غرامت خواست، برای آنکه این نشریه در ماه اوت نوشته بود بانوی اول آمریکا قبلا در شغلی شبیه تن‌فروشی کار می‌کرده است.
روزنامه انگلیسی دیلی‌میل ، در ماه اوت مقاله ای درباره ملانیا ترامپ منتشر کرد که در آن آمده بود: ملانیا ترامپ 46 ساله زمانی که در سالهای 1990 برای یک آژانس مد، کار می‌کرد از وی به عنوان زنی برای همراهی با مردان مشهور و ثروتمند استفاده می‌شد.برخی کمپانی‌های مد، مدل‌هایشان را همراه مردان ثروتمند و مشهور می فرستند تا آنان را در مهمانی‌ها و برخی مجالس رسمی همراهی کنند که در این شغل اغلب مشکلات اخلاقی نیز وجود دارد.
وکیل ملانیا ترامپ نیز اعلام کرد: موکلش به دلیل «دروغ‌پراکنی» دیلی میل و نیز «ایراد ضربه شدید روحی و خدشه‌دار شدن آوازه کاری‌موکلش» از این نشریه شکایت کرده است.
چارلز هاردن وکیل ملانیا بیان داشت که مبلغ درخواستی موکلش به عنوان غرامت 150 میلیون دلار است. به گفته وکیل خانم ترامپ پس از انتشار این خبر مارک لوازم آرایشی «ملانیا» که از طریق یک شبکه فروش تلویزیونی به فروش می‌رسد، دچار رکود در فروش شده است.
همچنین ملانیا ترامپ به گفته وکیلش این شانس را برای همیشه از دست داده است که مارک تجاری‌اش را در سطح جهان مشهور کند. به گفته چارلز هاردن، موکلش قصد داشت در آینده تجارتش را گسترش دهد، و وارد بازار پوشاک، تزئینات، کفش، لوزام آرایشی، وسایل بهداشت مو و پوست و نیز عطرهای زنانه شود ولی با تهمتی که این روزنامه به او زده در حقیقت میلیون‌ها دلار را از دست داده است.
ملانیا ترامپ همچنین ادعا کرده که مقاله دیلی‌میل شایستگی او را برای مقام بانوی اول آمریکا زیر سوال برده است. خانم ترامپ همچنین مدعی است که پخش این اخبار در زمان رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا این انتخابات را تحت تاثیر قرار داده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала