بشار اسد دچار سكته مغزى شده است

© AFP 2022 / Sanaبه گفته ى بعضى از رسانه هاى عربى بشار اسد رييس جمهور سوريه به علت سكته مغزى در بيمارستان بسترى شد. همراه با اين خبر شايعاتى مبنى بر سوء قصد بر جان وى در رسانه آغاز شده است.
به گفته ى بعضى از رسانه هاى عربى بشار اسد رييس جمهور سوريه به علت سكته مغزى در بيمارستان بسترى شد. همراه با اين خبر شايعاتى مبنى بر سوء قصد بر جان وى در رسانه آغاز شده است. - اسپوتنیک ایران
Telegram
به گفته ى بعضى از رسانه هاى عربى بشار اسد رييس جمهور سوريه به علت سكته مغزى در بيمارستان بسترى شده. همراه با اين خبر شايعاتى مبنى بر سوء قصد بر جان وى در رسانه ها نیز آغاز شده است.

فيصل القاسم، مجرى معروف كانال الجزيره در حساب توييتر خود نوشته است که بشار اسد روى تخت بيمارستان است، ولى در حالت كما نيست.
شبكه تلويزيونى العالم به نقل از روزنامه لبنانى المستقبل نيز می گويد كه بشار اسد دچار سكته مغزى شده است. طبق مشاهدات اين نشريه اسد در بيمارستانى واقع در دمشق تحت حفاظت شديد امنيتى بسترى است.
آژانس خبرى سوريه SANA در روز ٢٧ ژانويه بود كه مهر تكذيب را بر اين شايعات زد و اعلام كرد كه منابع اين اخبار هدفشان زيان زدن به سوريه است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала