اجاره همسر در چين با آغاز سال نو چينى

© AFP 2022 / Tang Chhin Sothyبا آغاز سال نو چينى، كه امسال مطابق با ٢٨ ژانويه است، بسيارى از چينى هاى تنهايى كه طبق رسوم قديمى در اين روز در پى بازديد از پدر و مادر مجبور به شنيدن نصيحت هاى بزرگان درباره ارزش و اهميت خانواده و زندگى زناشويى هستند.
با آغاز سال نو چينى، كه امسال مطابق با ٢٨ ژانويه است، بسيارى از چينى هاى تنهايى كه طبق رسوم قديمى در اين روز در پى بازديد از پدر و مادر مجبور به شنيدن نصيحت هاى بزرگان درباره ارزش و اهميت خانواده و زندگى زناشويى هستند. - اسپوتنیک ایران
Telegram
با آغاز سال نو چينى، كه امسال مطابق با ٢٨ ژانويه است، بسيارى از چينى هاى تنها طبق رسوم قديمى در اين روز در پى بازديد از پدر و مادرها مجبور به شنيدن نصيحت هاى بزرگان درباره ارزش و اهميت خانواده و زندگى زناشويى هستند.

به نقل از ياهو، براى اينكه بستگان را رنجيده خاطر نكنند بسيارى از آنها براى خود زوج يا زوجه ايى اجاره مى كنند، كه خود را به عنوان همسرشان معرفى كند. به گفته مؤسسين پر طرفدارترين برنامه كرايه آدم ها Hire Me Plz تعداد متقاضيان اين سايت با فرا رسيدن جشن ها بيش از هزار نفر در روز افزايش مى یابد.
به ازاى هر ديدار، صرف نهار و شام و يا حتى ماساژ پا معشوقين كرايه اى از يك تا ٣٥٠ دلار در ساعت دريافت مى كنند. در شب سال نو قيمت ها بالاتر مى رود.قيمت يك مرد و يا زن كرايه اى براى يك روز به ٤٥٠ دلار تا ١٥٠٠ دلار هم مى رسد.
برخى از معشوقان در يك روز مى توانند چندين ملاقات داشته باشند كه برايشان بسيار درآمد زا خواهد بود. مشكل اساسى اين عشق هاى پولى در مرزهاى مشخصى است كه براى آن تعريف شده است. در اين روابط هيچ گاه سكسى وجود نخواهد داشت زيرا در چين روسپى گرى ممنوع است.
در حال حاضر از برنامه Hire Me Pls بيش از يك ميليون نفر استفاده مى كنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала