نتیجه کار کسانی که با امنیت جامعه و نوامیس مردم بازی می کنند

© Photo / oskemen.infoتدوین طرح حذف مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در ایران
تدوین طرح حذف مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در ایران - اسپوتنیک ایران
اشتراک
حکم اعدام عامل قتل پنج عضو یک خانواده میاندوآبی روز دوشنبه در یکی از روستاهای این شهرستان اجرا و به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا-  قاتل 24 ساله تابستان امسال در اقدامی غم بار، با شلیک گلوله و ضربات چاقو موجب قتل پنج عضو یک خانواده (پدر، مادر و سه فرزند پسر و دختر) شده بود.

رییس دادگستری شهرستان میاندوآب در این خصوص گفت: این قاتل در یک اقدام خونبار، پنج عضو یک خانواده را نیمه شب و در حالی که در خواب بودند با اسلحه و چاقو به قتل رسانده است.

حجت الاسلام عادل گل حسینی با اشاره به این که قاتل در کمتر از سه ساعت با اقدامات پلیسی شناسایی و دستگیر شد، اظهار کرد: بعد از دستگیری این فرد محاکمه وی آغاز و در کمتر از 2ماه با توجه به استقرار دادگاه کیفری شعبه یک در میاندوآب، رای به قصاص نفس صادر شد.

وی افزود: بعد از صدور حکم و تشریفات قانونی، حکم امروز به اجرا در آمد تا درس عبرتی برای افراد شرور که با امنیت جامعه و جان مردم بازی می کنند، باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب نیز گفت: این فرد در تیر ماه امسال به این جنایت دست زده بود که پلیس بلافاصله اقدامات خود را برای دستگیری وی بعد از حادثه آغاز کرد.

سرهنگ حسن شیخ نژاد ادامه داد: در این حادثه تلخ پنج نفر از اعضای یک خانواده به علت اختلاف شخصی توسط قاتل 24 ساله کشته شدند.

وی بیان کرد: قاتل در کمتر از سه تا چهار ساعت در یکی از باغ های اطراف جنایت که خودش را مخفی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ شیخ نژاد اظهار کرد: بعد از دستگیری، متهم تحویل مقامات قضایی شد و بعد از صدور حکم، امروز شاهد اجرای آن بودیم.

میاندواب در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала