شگفتی های اهرام ششگانه روسیه (ویدیو)

© Sputnikشگفتی های اهرام ششگانه روسیه
شگفتی های اهرام ششگانه روسیه - اسپوتنیک ایران
Telegram
یکی دو بار از دور هرم بزرگی را دیده بودم و فکر می کردم شاید کارخانه یا یک مکان صنعتی مانند صدها سازه عجیب و منحصر بفرد در روسیه است، اما کمی بعد متوجه شدم که این هرم یکی از معروفترین اهرام ششگانه واقع در روسیه است که گفته می شود دارای خاصیت انرژی زایی می باشد.

یکی دو بار از دور هرم بزرگی را دیده بودم و فکر می کردم شاید کارخانه یا یک مکان صنعتی مانند صدها سازه عجیب و منحصر بفرد در روسیه است، اما کمی بعد متوجه شدم که این هرم یکی از معروفترین اهرام ششگانه واقع در روسیه است که گفته می شود دارای خاصیت انرژی زایی می باشد.
خبرگزاری اسپوتنیک- هرم «گولود» توسط یک مهندس روسی به نام الکساندر گولود طراحی و ساخته شده که اصطلاحا به «هرم انرژی زا» نیز معروف است. از سال 1990 هرمهای مختلفی در روسیه و کشورهای آسیای مرکزی توسط این مهندس ساخته شده است، اما معروفترین آنها هرم گولود واقع در 20 کیلومتری شمال غرب مسکو می باشد.
از دور یک سازه عظیم و مرتفع از جنس بتن به نظر می رسد که در یک فضای تقریبا دشتی بنا شده است و تا وقتی که وارد این هرم نشده و به دیواره آن دست نکشیدم احتمال هم نمی دادم، سازه ای از جنس فایبرگلاس است که حتی یک میخ و پیچ در ساختمان آن بکار نرفته است. اساسا در روسیه کمتر با ساختمان و بنایی مواجه می شوی که در ابعاد کوچک و یا حتی متوسط ساخته شده باشد و انگار روش ساخت و ساز و معماری عظیم به نوعی با فرهنگ روسیه پیوند خورده و من گاهی فکر می کنم ریشه در نوع جغرافیای وسیع این کشور و روحیه زیاده خواه روسها پیوند خورده است. هرم گولود به عنوان بزرگترین و معروفترین هرم در میان سایر اهرام روسیه 44 متر طول دارد.
الکساندر گولود مهندس اهرام ششگانه روسیه مدعی است که این هرمها دارای خاصیت انرژی زایی و حتی درمانی هستند که انرژی خود را از فضا و از دنیای ماوراءالطبیعه دریافت می کنند. داخل هرم گلود با نقشه ها و فرمولهای ریاضی و فیزیک و تصاویر فضایی آراسته شده و در این میان طرح این هرم و فرمولهایی که چگونگی برقراری ارتباط با دنیای متافیزیک و دریافت انرژی از فضا را تشریح نموده نیز دیده می شود. وی معتقد است در امتداد راس این هرم ستون یونی تشکیل می گردد که از لایه ازن عبور کرده و با فضا ارتباط برقرار می کند، به این طریق انرژیهای فضایی به داخل هرم انتقال یافته و هرکسی که در داخل این هرم باشد انرژی موجود در آن را دریافت خواهد نمود.
هرم «رامنسک» که در آغاز دهه نود در حومه مسکو و با طول 11 متر ساخته شد از دیگر اهرام روسیه است، هرم «سلیگر» با ارتفاع 22 متر در تابستان سال 1197 و در نزدیکی شهر اوستاشکوف در سواحل دریاچه سلیگر بنا شد. سال 1992 در باشقیرستان دو مجموعه هرم عظیم ساخته شد که هر کدام از این مجموعه ها 4 هرم بنا گردیده شده است، این اهرام به هرمهای «میدان نفتی» مشهور هستند. بر اساس اظهارات گولود چند روز پس از برپایی این هرمها چاههای نفتی که سالانه حدود 30 درصد از ذخایر آن کاهش می یافته ناگهان به طور چشمگیری افزایش یافته اند، البته هیچ سند و تاییدیه بر اظهارات الکساندر گولود وجود ندارد. هرمی دیگری نیز در آستاخاران ساخته شده است که 22 متر ارتفاع دارد. سال 1998 نیز هرمی نه چندان بزرگ بر پشت بام یک مرکز پزشکی- درمانی واقع در شهرستان «تولیاتی» بنا گردید و هدف از ساخت این هرم جذب انرژی و خاصیت درمانی از فضا بود. الکساندر گولود در آلوشتا و باتومی گرجستان، همچنین در شبه جزیره کریمه نیز هرمهای جذب انرژی فضایی ساخته است.
اگرچه این فرد به صورت کاملا قانونی فعالیت نموده و حتی اظهارات و ادعاهای خود را بیان می دارد، اما هیچ مرجع رسمی و علمی روسیه ادعاهای الکساندر گولود را تایید نکرده است و شواهد عینی مبنی بر تایید آنها وجود ندارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала