واکنش پزشکیان به کاندیداتوری خودش و مطهری در انتخابات ریاست جمهوری

© Sputnik / Vladimir Fedorenko /  مراجعه به بانک تصاویر واکنش پزشکیان به کاندیداتوری خودش و مطهری در انتخابات ریاست جمهوری
واکنش پزشکیان به کاندیداتوری خودش و مطهری در انتخابات ریاست جمهوری - اسپوتنیک ایران
Telegram
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر ثبت‌نام برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: برخی افراد مسائلی را مطرح کرده‌اند اما هنوز تصمیمی برای حضور در این انتخابات نگرفته‌ام

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سایت همشهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر ثبت‌نام برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: برخی افراد مسائلی را مطرح کرده‌اند اما هنوز تصمیمی برای حضور در این انتخابات نگرفته‌ام.
به گزارش تسنيم؛ مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس و وزیر بهداشت دولت اصلاحات در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخابات سال 96 تصمیمی برای حضور در کنار آقای روحانی دارید یا خیر؟ اظهار کرد: عده‌ای برخی مسائل در این خصوص را مطرح می‌کنند اما هنوز به جمع‌بندی و تصمیمی برای حضور در انتخابات سال 96 نرسیده‌ام.

وزیر بهداشت دولت اصلاحات در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه گفته‌ می‌شود اگر شما در کنار روحانی برای شرکت در انتخابات حضور پیدا نکردید آقای مطهری جایگزین می‌شود؟، گفت: با بنده صحبتی برای حضور در کنار روحانی در رقابت‌های انتخابات 96 نشده است.

وی همچنین درباره کاندیداتوری مطهری در کنار روحانی نیز گفت: از اینکه با علی مطهری در این باره صحبتی شده باشد هم خبری ندارم.

شماری از اصلاح‌طلبان با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از گزینه آلترناتیو در کنار روحانی برای انتخابات 96 سخن می‌گویند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала