گزارشی از حضور شهروندان ایرانی در بین زخمی‌ها و کشته‌شدگان استانبول دریافت نشده

© AFP 2022 / Ozan Koseگزارشی از حضور شهروندان ایرانی در بین زخمی‌ها و کشته‌شدگان استانبول دریافت نکرده‌ایم
گزارشی از حضور شهروندان ایرانی در بین زخمی‌ها و کشته‌شدگان استانبول دریافت نکرده‌ایم - اسپوتنیک ایران
Telegram
معاون کنسولی، پارلمانی و امور ایرانیان خارج از این کشور، گفت: تاکنون گزارشی از مقامات ترکیه مبنی بر حضور شهروندان ایرانی در بین زخمی‌ها وکشته شدگان حمله مسلحانه بامداد یکشنبه در استانبول دریافت نکرده‌ایم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، حسن قشقاوی اعلام کرد: تاکنون گزارشی از مقامات ترکیه مبنی بر حضور شهروندان ایرانی در بین زخمی ها و کشته شدگان حادثه تروریستی بامداد یکشنبه در استانبول دریافت نکرده ایم و امیدواریم هیچ ایرانی در بین کشته شدگان و مجروحان این حادثه مسلحانه نباشد. در پی عملیات مسلحانه بامداد امروز (یکشنبه) در یک کلوب شبانه استانبول دست‌کم 39 نفر کشته و 69 نفر زخمی شدند.
تلویزیون ان.تی.وی. ترکیه از کشته و زخمی شدن چندین تن در جریان حمله به کلوب شبانه «رینا» در محله بشیکتاش استانبول خبر داده است.
خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از «واسیپ شاهین»، فرماندار استانبول از کشته شدن دست‌کم ۳۹ تن از جمله ۱۶ شهروند خارجی و زخمی شدن ۶۹ تن دیگر در جریان این حمله خبر داد.
با اعلام این آمار پرسش به وجود آمده که آیا در بین شهروندان خارجی کشته شده در این حادثه تروریستی، شهروندان ایرانی نیز حضور داشته‌اند یا نه؟ که معاون وزیر امور خارجه ایران با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به اخبار دریافتی به احتمال قوی هیچ ایرانی در بین زخمی ها و کشته شدگان این حادثه تروریستی نیست.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала