نیجری ها تروریست انتهاری بدشانس را اعدام کردند

© Photo / Public relations center of Federal Security ServiceСотрудник правоохранительных органов демонстрирует огнестрельное оружие и магазин с патронами к нему, изъятое сотрудниками ФСБ РФ у задержанной в Москве диверсионно-террористической группы
Сотрудник правоохранительных органов демонстрирует огнестрельное оружие и магазин с патронами к нему, изъятое сотрудниками ФСБ РФ у задержанной в Москве диверсионно-террористической группы - اسپوتنیک ایران
Telegram
عده ای از مردم نیجریه در شهر مایدوگوری زنی که قصد داشت با کمربند انتهاری اقدام تروریستی انجام بدهد را با خشونت کشتند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، عده ای از مردم نیجریه در شهر مایدوگوری زنی که قصد داشت با کمربند انتهاری اقدام تروریستی انجام بدهد را با خشونت کشتند.

این زن تروریست همراه با زن دیگری به بازار محلی رفته و قصد داشت کمربند انتهاری خود را منفجر کند، اما در این اتفاق فقط خود تروریست کشته شد. مردمی که در بازار حضور داشتند متوجه زن دوم شدند. وی چندین مرتبه به طور ناموفقی سعی کرد کمربند خود را منفجر کند، اما این اقدام وی ناموفق ماند و جمعیت او را به زمین انداخته و کشتند. نیروهای پلیس بمب را از کمر این تروریست بدشانس باز کردند.

هیچ یک از گروهک های تروریستی مسئولیت این اقدام را برعهده نگرفته است، اما مقامات کشور احتمال می دهند که زن تروریست اهل گروه «داعش استان آفریقای غربی» است که پیشتر به نام «باکو حرام» شناخته می شد. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала