قاتل محکوم به اعدام «ستایش» دختر افغانی در بیمارستان روانی بستری شد

© Photo / oskemen.infoتدوین طرح حذف مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در ایران
تدوین طرح حذف مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از بستری شدن موکلش در بیمارستان خبر داد.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از مهر- مجتبی فرحبخش در خصوص آخرین وضعیت پرونده قاتل ستایش قریشی گفت: در مراجعه ای که اخیرا به دیوان عالی داشتم، متوجه شدم که هنوز پرونده تعیین شعبه نشده است و این مسئله هم کمی زمان بر شده است.

وی از تغییرات جدید در این پرونده خبر داد و افزود: متاسفانه از دو روز گذشته به دلیل شرایط روحی و روانی و پرخاشگری هایی که امیرحسین داشت، وی به بیمارستان اعصاب و روان منتقل شده است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که آیا پزشکی قانونی زمینه های بیماری های روانی در متهم را تشخیص نداده بود؟ گفت: پزشکی قانونی تنها به وجود یاعدم وجود جنون در متهم ها اکتفا می کند و این در حالی است که بارها در جلسات دادگاه اعلام کرده بودم که موکل از بیماری های روانی رنج می برد و زمینه های این نوع از بیماری ها را داشته است.

فرحبخش تصریح کرد: عذاب وجدان و ندامتی که در این چند ماه امیرحسین داشت به همراه زمینه های بیماری روانی، باعث شد که از خود رفتارهای غیرعادی نشان دهد و هم اکنون نیز در بیمارستان بستری است.

به گزارش مهر، ستایش قریشی، دختر افغانی بود که توسط امیر حسین به قتل رسید. نهایتا دادگاه قاتل این پرونده را به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و ۷۴ ضربه شلاق در خصوص اتهام جنایت بر میت محکوم کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала