وزیر دادگستری: حکم اعدام بابک زنجانی دقیق است

© Fotolia / Edelweissاحتمال برداشته شدن تحریم های نفتی و مالی علیه ایران در اوایل سال 2016
احتمال برداشته شدن تحریم های نفتی و مالی علیه ایران در اوایل سال 2016 - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزیر دادگستری با بیان اینکه حکم اعدام زنجانی حکم دقیقی است، در خصوص تمدید تحریم های قانون داماتو گفت: از قدرت جهانی آمریکا کاسته شده است.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری خانه ملت- مصطفی پورمحمدی گفت: در خصوص حکم اعدام بابک زنجانی، متهم ردیف اول پرنده فساد نفتی، اظهار داشت: با حکم اعدام پرونده فساد نفتی بسته نخواهد شد.

وی ادامه داد: حکمی که دیوان عالی داده، حکم دقیقی است و سخنگوی قوه قضاییه توضیح خواهد داد، امیدواریم حکم دقیق پیگیری شود و اموال کشور از دست نرود.

عضو کابینه دولت یازدهم با اشاره به تمدید قانون تحریم ها داماتو در کنگره و سنای آمریکا گفت: از قدرت تاثیرگذاری جهانی آمریکا کاسته شده است، ما با تمام انرژی از حقوقمان در برابر آمریکا  دفاع خواهیم کرد، از هیچ حقی نمی گذریم و نگران هم نیستیم.

پورمحمدی تاکید کرد: تا دیروز آمریکا از قول جامعه جهانی با ما صحبت می کرد اما امروز جامعه جهانی با ماست. امروز می توانیم صدای جامعه جهانی را علیه آمریکا مطرح کنیم.

وی اظهار داشت: ایران در موضع برتر و مشروع جهانی قرار دارد چرا که  به ضوابط و پیمان ها عمل کرده و این آمریکا است که باید پاسخ دهد چرا پیمان شکنی می‌کند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه ملت ایران در جایگاه ممتازی قرار گرفته است، گفت: برجام سند خوبی برای احتجاج، استدلال و پیگیری حقوق مشروع ملت بزرگ ایران است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала