خودروی تهاجمی سبک "اسکورپیون" جزو تسلیحات ارتش روسیه شد

© Sputnik / Tabyldy KadyrbekovВоеннослужащий во время международных антитеррористических учений государств-членов ШОС "Мирная миссия — 2016" в Киргизии
Военнослужащий во время международных антитеррористических учений государств-членов ШОС Мирная миссия — 2016 в Киргизии - اسپوتنیک ایران
Telegram
ارتش روسیه خودروی تهاجمی سبک "اسکورپیون" را تحویل گرفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سایت "اتو رامبلر"، این ماشین زرهی چند نوع دارد که از لحاظ شکل بدنه و تجهیزات فنی با یکدیگر فرق دارند.
اسکورپیون در سال 2011 در نمایشگاه بین المللی "امنیت جامع 2001" عرضه شد. سه نوع از این ماشین وجود دارد: دارای مارک ال ش آ ـ 1 با بدنه باز و سایه بان برای حمل بارهای بزرگ به وزن تا یک تن، دارای مارک ال ش آ ـ 2 با بدنه کاملا فلزی و نوع سوم دارای مارک ال ش آ ـ 2 ب.
نوع آخر دارای جا برای نشستن هشت نفر (فرمانده، راننده و 6 سرباز)، دفاع درجه پنج مقاوم در برابر اصابت گلوله کالیبر 7,62х54 میلی متری و همچنین کف به شکل حرف انگلیسی V است که در برای انفجار مین و بمب های تخریب به قدرت تا یک کیلوگرم تی ان تی مقاوم می باشد. در روی سقف می توان ماژول هدایت شونده با تیربار دارای کالیبر 7,62 میلی متری را نصب کرد.
حداکثر سرعت ماشین جدید 130 کیلومتر در ساعت بوده و هر بار می تواند مسافت تا 1000 کیلومتری را بپیماید.

 

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала