ویدئویی از بنکسی، هنرمند معروف گرافیتی خیابانی

© AFP 2023 / Thomas Coex Two men are sitting in front of a famous graffiti of British street artist Banksy, painted on a wall of a gas station in the West Bank city of Bethlehem on December 16, 2015.
Two men are sitting in front of a famous graffiti of British street artist Banksy, painted on a wall of a gas station in the West Bank city of Bethlehem on December 16, 2015. - اسپوتنیک ایران
Telegram
به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، هنرمند گرافیتی خیابانی و نقاش بریتانیایی ملقب به "بنکسی" که هنوز شخصیت واقعی او دقیقا فاش نشده است، در بخشی از کادر ویدئو یک شهروند زن ملبورنی در استرالیا به ثبت رسید.

این شهروند زن استرالیایی موفق شد با دوربین گوشی همراه خود، ویدئویی را بگیرد که در آن مشخص است که یک نقاش با امضای "بنکسی"، طرحی روی دیوار خلق می کند. این نقاش تلاش کرد تا پنهان شود ولی فیلمبردار سمج تر از این حرف ها بوده و به دنبال او رفت. در این ویدئو، تصویر مرد جوان عینکی دیده می شود که صورتش را با شال گردن پوشانده است. به عقیده ی بسیاری از کاربران اینترنت، این نقاش سن بسیار کمی برای "بنکسی" بودن دارد. چراکه گفته می شود بنکسی فعالیت حرفه ای خود را در دهه 1990 میلادی آغاز نموده است. دیگر کاربران نیز در توضیحات ذکر کردند که خود شخص بنکسی بیسار به ندرت پای نقاشی های خود را امضا می کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала