پرنسس قطر در حال عیاشی

Telegram
شاهزاده قطری در حال عیاشی با 7 مرد به دام افتاد.

روزنامه بریتانیایی « فایننشل تایمز» به افشا سازی یک ماجرای جنجالی دست زد. مأموران سرویس ویژه  بریتانیا در تعقیب  افراد مظنون  وارد اتاقی در هتل  Excelsior London Hotel در لندن شدند  و در کمال تعجب  پرنسس قطری را در حال عیاشی با 7 مرد پیدا کردند.

 به گزارش روزنامه فوق الذکر، سرویس امنیت بریتانیا « می —6»  با کمک اسکاتلند یارد وارد اتاق هتلی شدند و زنی را در حال عشق ورزی با 7 مرد پیدا کردند.  پس از بازرسی کارت شناسایی  معلوم شد که آن زن، پرنسس  قطر — سالوا- دختر  حمد ابن جاسیم بن جبار  علی تانی ، نخست وزیر سابق قطر است.

بازرسی های بعدی آشکار ساخت که شاهزاده از دلال سعودی — شخص مورد سوء ظن  « می-6» — خواسته بود شش مرد با  مشخصات ویژه فیزیکی را برای عشقبازی جمعی  در ازای مبلغ هنگفتی پول به نزد او ببرد. پرنسس از میانجی این معامله خواسته بود که نزد او باقی بماند تا در صورت  رفتار خشن از سوی مردان  از او حمایت کند.  پرنسس گفت قصد او از این کار لطمه زدن به اعتبار کشورش نبوده  و هیچ یک از قوانین کشور بریتانیا را نقض نکرده است. در اداره پلیس به وی گفتند که  استفاده از  شخصی که سابقه زندانی دارد  و یا استفاده از مردان برای خود فروشی  غیر قانونی است. پلیس نمی تواند بر علیه او پرونده کیفری تشکیل بدهد زیرا پرنسس قطر از مصونیت دیپلماتیک برخوردار است. اما این موضوع به اطلاع سفارت قطر رسانده شد.

سفارت قطر سعی کرد در ازای پرداخت پول به روزنامه « فایننشل تامیز»  مانع از فاش شدن این خبر بشود.  اما روزنامه پیشنهاد آنها را رد و خبر را منتشر کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала