پاداش های غیرمتعارف دولت قبل مدیران بررسی می شود

© Flickr / Blondinrikard Fröbergфлаг ирана
флаг ирана - اسپوتنیک ایران
Telegram
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس دهم از تشکیل کارگروه رسیدگی به دریافت حقوقهای غیرمتعارف مدیران در این کمیسیون خبر داد و گفت: پاداش های غیرمتعارف دولت قبل نیز به مدیران بررسی می شود.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از ایرنا- داود محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا از ورود کمیسیون اصل 90 به حقوق های غیرمتعارف مدیران دولتی و پاداش های سکه دولت قبل خبر داد.
وی گفت: «قطعا در رابطه با دریافت های غیرمتعارف چه در دولت قبلی و چه در دولت فعلی کمیسیون اصل 90 ورود خواهد کرد. این کمیسیون به ماجرای پاداش های غیر متعارف دولت قبل هم ورود می کند. همچنین به پاداش هایی مانند سکه بلکه به وام و تسهیلاتی که به مدیران دولتی داده شده است رسیدگی می شود».
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس با حقوق های غیر متعارف برخی مدیران دولتی یا بانکی در هر دولتی که رخ داده باشد قطعا برخورد می کنیم. هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از کمیسیون اصل 90 مجلس خواسته است که به قضیه ورود کند و این کمیسیون تا دو یا سه هفته آینده گزارش خود را از وضعیت فیش های نا متعارف منتشر خواهد کرد.

محمدی در ادامه یادآور شد: به دستور علی لاریجانی رئیس مجلس اکنون کارگروهی شکل گرفته است. این کارگروه قرار است وضعیت حقوق و پاداش کارکنان دستگاه های مختلف را بررسی کند. کارگروه بررسی حقوق های غیرمتعارف از افراد صاحب نظر دستگاه های مختلف تشکیل شده است.
اکنون کارگروه بررسی دریافتی های نامتعارف تشکیل شده است و تا دو یا سه هفته آینده نتیجه بررسی دریافتی ها نامتعارف در دو دولت گذشته از حقوق های نامتعارف، پاداش ها و وام ها در دستور کار خواهد بود. قطعا پس از حصول نتیجه و تکمیل گزارشات نتیجه بررسی ها به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала