جزئیات كشف يكی از بزرگترين توطئه‌های تروريستی در تهران

Telegram
وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای از خنثي سازي اقدام شيطاني تروريست هاي تكفيري در تهران خبر داد.

جنگ رسانه های بین المللی به انتخابات ایران کشیده شد - اسپوتنیک ایران
نیروهای امنیتی در تهران از وقوع یک انفجار پیشگیری کردند
به گزارش آفتاب، در این اطلاعیه آمده است: با ادعيه‌ي مردم روزه‌دار و با عنايات خداوندي، يكي از بزرگترين توطئه‌هاي تروريستي گروه‌هاي تكفيري وهابي، در روزهاي منتسب به حضرت خديجه كبري (س) كشف و خنثي شد.

در طرح جنايتكارانه‌ي گروهك ضد‌اسلامي تروريستي تكفيري، سلسله بمب‌گذاري‌هايي در نقاط متعددي در عمق كشور و مشخصاً براي مناسبت‌هاي پيش رو تدارك ديده ‌شده بود كه با توكل و توسل و فداكاري هاي سربازان گمنام امام زمان (عج) در تهران و چند استان ديگر، اقدامات شيطاني تروريست‌هاي تكفيري خنثي‌سازي شد، تروريست‌ها بازداشت شدند و تعداد بمب‌هاي آماده‌ي انفجار و مقادير انبوهي مواد اوليه‌ي انفجاري كشف و ضبط گرديد.

با توجه به ادامه داشتن تحقيقات ميداني در داخل و خارج از كشور و استمرار بازجويي از تروريست ها، اطلاعات تكميلي به محض فراهم شدن شرايط حفاظتي، به استحضار ملت شريف ايران خواهد رسيد.سربازان گمنام امام زمان (عج) براي ادامه مسير، شديداً نيازمند ادعيه ي مردم روزه دار، بويژه در ليالي قدر هستند.

Контртеррористическая операция - اسپوتنیک ایران
کشته شدن 9 تروریست در شمال غرب ایران
به گزارش آفتاب، پیش از این نیز دبیر شورای عالی امنیت ملی از کشف و دستگیری عوامل عملیات انتحاری طی چند روز گذشته در تهران خبر داد و گفته بود: در همین ایام رمضان نفرین‌شدگان زمین تصمیم داشتند در تهران اقداماتی انجام دهند و گزارشی مختصر منجر به کشف و دستگیری عوامل عملیات انتحاری در تهران شد.

علی شمخانی که در مراسم برزگداشت شهید مصطفی چمران سخنرانی می‌کرد، گفت: گروه‌های تکفیری‌ها بارها قصد چنین عملیات‌هایی داشته‌اند و پیش از این سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسو‌ل‌الله(ص) تهران بزرگ فرمانده سپاه تهران بزرگ در اردیبهشت 1391 از خنثی‌سازی چند عملیات انتحاری، انفجاری و ترور در نقاط حساس تهران توسط نیروهای اطلاعات سپاه در عید نوروز 1391 خبر داده بود.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала