طلایی: به دلیل برخورد بد هیأت رئیسه شورای شهر تهران با شورایاری‌ها استعفا دادم

© Sputnik / Vladimir FedorenkoВид на телебашню Бордж-е Милад в Тегеране
Вид на телебашню Бордж-е Милад в Тегеране - اسپوتنیک ایران
Telegram
مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران به دلیل بدرفتاری رئیس شورای شهر به شورایاری‌ها از عضویت در شورای شهر تهران استعفا داد.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از فارس، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری دویست و شانزدهمین جلسه شهر تهران ضمن انتقاد از برخورد رئیس شورای شهر تهران با شورایاری‌ها گفت: بنده از این لحظه از حضور در شورای شهر تهران استعفا می‌دهم.
وی با تأکید بر اینکه استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه خواهد کرد گفت: این کار به دلیل برخورد بد هیأت رئیسه شورای شهر تهران با شورایاری‌ها بوده است.
طلایی افزود: طبق هماهنگی صورت گرفته با رئیس شورای شهر قرار بود هر هفته یکی از دبیران شورایاری مناطق در صحن علنی قبل از ساعت 8 گزارشی از مشکلات محله خود را ارائه کند تا اعضا بتوانند به مشکلات رسیدگی کنند.
رئیس پلیس سابق تهران ادامه داد: روز گذشته اداره هیئت مصوبات شورای اسلامی شهر تهران جلسه ای را با رئیس شورا برگزار کرد و چمران بدون اطلاع رسانی گزارش امروز شورایاری ها را لغو کرد. این در حالی رخ داد که ما برای هماهنگ کردند دبیران شورایاری محلات 2 هفته قبل برنامه ریزی می‌کنیم.
وی بیان کرد: هیچ عذری برای حذف شورایاری ها قابل قبول نیست ضمن اینکه بنده قبل از آغاز جلسه امروز با رئیس شورای شهر در این باره صحبت کردم.
وی در خصوص استعفای خود گفت: ما که هیئت رئیسه نداریم بنده استعفای خود را تقدیم مهدی چمران رئیس شورای شهر کردم و طبق آئین نامه رئیس شورای شهر موظف است در جلسه بعدی شورا این موضوع را مطرح و پاسخ دهد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала