هواپیما های روسیه مرکز فرماندهی و ستاد داعش در کوه های سوریه را منهدم کردند

© Sputnik / Valery Melnikov /  مراجعه به بانک تصاویر هواپیما های روسیه مرکز فرماندهی و ستاد داعش در کوه های سوریه را منهدم کردند
هواپیما های روسیه مرکز فرماندهی و ستاد داعش در کوه های سوریه را منهدم کردند - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد هواپیماهای روسی مستقر در فرودگاه حمیمیم سوریه اولین ضربات دقیق را به مواضع گروه تروریستی بین المللی موسوم به دولت اسلامی (داعش) وارد کردند.

بر اساس این گزارش جنگنده های نیروی هوایی روسیه تقریبا 20 پرواز رزمی انجام داده و هشت آماج متعلق به داعش را بمباران کردند.
سخنگوی وزارت دفاع روسیه افزود از جمله انبار های اسلحه، مهمات و سوختف ماشین های نظامی، مرکز فرماندهی، مرکز ارتباطی و وسایل نقلیه حامل شبه نظامیان داعشی منهدم شده و به تمام آماج های مورد نظر ضرباتی وارد شد.
نیروی هوایی روسی تاسیساتی همچون مرکز فرماندهی و ستاد داعش در یک منطقه کوهستانی را بطور کامل نابود کرد.
در حال حاضر هواپیما های روسی در حال انجام تدارکات برای حملات بعدی به مواضع داعش هستند.
داعش پس از تصرف اراضی پهناوری را در شمال و شرق سوریه و شمال و غرب عراق ، روز 29 ژوئن سال گذشته تشکیل دولت خلافت اسلامی در این نواحی به رهبری سرکرده خود را اعلام کرد. این گروه وحشی و بیرحم که در حال گسترش فعالیت خود در دیگر کشور ها بویژه لیبی، مصر ، افغانستان، یمن، تونس و نیجریه بوده و در دیگر نقاط جهان از جمله کشور های اروپایی عملیات تروریستی اجرا می کند، یکی از بزرگترین معضلات فعلی در دنیا می باشد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала