کشف علت موفقیت شبکه ها

© Sputnik / Alexandr Kryazhev / سایت « تویتر» روی صفحه کامپیوتر
سایت « تویتر» روی صفحه کامپیوتر - اسپوتنیک ایران
Telegram
یادداشت های روزهای سه شنبه و چهارشنبه محبوب تر هستند.

کارشناسان در آمریکا به  تحلیل و بررسی  بیش از  25  میلیون مکاتبات در  انواع محتلف شبکه های اجتماعی  و بیش از 100  میلیون واکنش به آنها  پرداختند و معلوم کردند چه زمانی برای  انتشار  مطالب بهترین زمان است.

برای متخصصان   فقط  یک موضوع جالب بود- چرا بعضی از محتواها  باعث « انفجار» اینترنت می شود و بعضی دیگر  که از نظر جذابیت و  کیفیت از آنها عقب نمی مانند  بی توجه می مانند.

نشریه «واشنگتن پست با استناد به  نتایج  پژوهش های  شرکت « Klout» نوشت: «ما توانستیم به یک  نتیجه جالب برسیم. یادداشت هایی  که در یک زمان مشخص، برای نمونه  دیر وقت صبح و یا اولین ساعات  بعد ازظهر  و روزهای مشخصی از هفته به ویژه سه شنبه  و چهارشنبه منتشر می شوند محبوب تر هستند.  آنها باعث واکنش بیشتر دوستان می شود.  اما زمان ایده آل  تا حدودی  وابسته به محل زندگی شما متفاوت است.

به عنوان مثال در  نیویورک بهترین زمان برای درج  مطلب خود قبل از ظهر است و در سان فرانسیکو  بین ساعت 9 تا 10 صبح، در لندن  در اولین ساعات  پس از بعد ازظهر و در پاریس صبح و یا  بعد از ظهر.  در توکیو زمان ایده آل برای درج مطلب جالب شما  بین ساعت 7 تا 9 است. اما در  ساعات دیگر هم توجه به مطالب کاهش نمی یابد، زیرا ژاپنی ها  می تواند 24 ساعت شبانه روز مطالب  را بخوانند و در اینترنت « لایک» کنند.

بر طبق پژوهش انجام شده،  در آمریکا و بریتانیا  روزهای سه شنبه و چهارشنبه بهترین روز برای درج و خواندن مطالب جالب است.  در روزهای پنج شنبه و جمعه  توجه دوستان به  شبکه های اجتماعی  و فعالیت آنها در این شبکه ها کاهش می یابد. روز دوشنبه زمان وفق یابی با هفته کاری است و پس از آن  بتدریج به  اخبار  دوستان توجه می کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала