دمشق پیشنهاد می کند ائتلاف تحت حمایت روسیه برای مبارزه با داعش تشکیل شود

© Sputnik / Valeriy Melnikov /  مراجعه به بانک تصاویر دمشق پیشنهاد می کند ائتلاف تحت حمایت روسیه برای مبارزه با داعش تشکیل شود
دمشق پیشنهاد می کند ائتلاف تحت حمایت روسیه برای مبارزه با داعش تشکیل شود - اسپوتنیک ایران
Telegram
دمشق پیشنهاد می کند ائتلاف تحت حمایت روسیه و دیگر کشور های دوست سوریه برای مبارزه با شبه نظامیان عضو گروه تروریستی "دولت اسلامی" موسوم به داعش تشکیل شود.

ریاض خالد سفیر سوریه در مسکو در مصاحبه با خبرگزاری"ریا نووستی" ضمن اعلام این مطلب گفت چنین ائتلافی واقعا با تروریسم بین المللی مقابله خواهد کرد.
گروه تروریستی" دولت اسلامی" موسوم به داعش پس از آنکه اراضی پهناوری را در شمال و شرق سوریه و شمال و غرب عراق به تصرف خود در آورد، روز 29 ژوئن سال گذشته تشکیل خلافت اسلامی در این نواحی به رهبری سرکرده خود را اعلام کرد. این گروه وحشی و بیرحم که در حال گسترش فعالیت خود در دیگر کشور ها بویژه لیبی، مصر ، افغانستان، یمن، تونس و نیجریه بوده و در دیگر نقاط جهان از جمله کشور های اروپایی عملیات تروریستی اجرا می کند، یکی از بزرگترین معضلات فعلی در دنیا می باشد.
داعش بطور منظم "کافران" (مسیحیان، خبرنگاران، خارجیان و نظامیان) را به اشکال ددمنشانه اعدام کرده و ویدئوهای آنرا در اینترنت منتشر می کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала