جام جهانی فوتبال 2022 قطر

گروه А
  • گروه Аورزشگاه آل بیت
    20.11
    19:30
    قطر
    اکوادور
    0
    2
  • گروه Аورزشگاه الثمامه
    21.11
    19:30
    سنگال
    هلند
    0
    2
  • گروه Аورزشگاه الثمامه
    25.11
    16:30
    قطر
    سنگال
    1
    3
  • گروه Аاستادیوم بین المللی خلیفه
    25.11
    19:30
    هلند
    اکوادور
    1
    1
  • گروه Аورزشگاه آل بیت
    29.11
    18:30
    هلند
    قطر
    2
    0
  • گروه Аاستادیوم بین المللی خلیفه
    29.11
    18:30
    اکوادور
    سنگال
    1
    2
  • گروه B
  • گروه Bاستادیوم بین المللی خلیفه
    21.11
    16:30
    انگلستان
    ایران
    6
    2
  • گروه Bاحمد بن علی
    21.11
    22:30
    ایالات متحده
    ولز
    1
    1
  • گروه Bاحمد بن علی
    25.11
    13:30
    ولز
    ایران
    0
    2
  • گروه Bورزشگاه آل بیت
    25.11
    22:30
    انگلستان
    ایالات متحده
    0
    0
  • گروه Bورزشگاه الثمامه
    29.11
    22:30
    ایران
    ایالات متحده
    0
    1
  • گروه Bاحمد بن علی
    29.11
    22:30
    ولز
    انگلستان
    0
    3
  • گروه C
  • گروه Cاستادیوم نمادین لوسیل
    22.11
    13:30
    آرژانتین
    عربستان سعودی
    1
    2
  • گروه C974
    22.11
    19:30
    مکزیک
    لهستان
    0
    0
  • گروه Cاستادیوم شهر آموزش
    26.11
    16:30
    لهستان
    عربستان سعودی
    2
    0
  • گروه Cاستادیوم نمادین لوسیل
    26.11
    22:30
    آرژانتین
    مکزیک
    2
    0
  • گروه C974
    30.11
    22:30
    لهستان
    آرژانتین
    0
    2
  • گروه Cاستادیوم نمادین لوسیل
    30.11
    22:30
    عربستان سعودی
    مکزیک
    1
    2
  • گروه D
  • گروه Dاستادیوم شهر آموزش
    22.11
    16:30
    دانمارک
    تونس
    0
    0
  • گروه Dورزشگاه الجنوب
    22.11
    22:30
    فرانسه
    استرالیا
    4
    1
  • گروه Dورزشگاه الجنوب
    26.11
    13:30
    تونس
    استرالیا
    0
    1
  • گروه D974
    26.11
    19:30
    فرانسه
    دانمارک
    2
    1
  • گروه Dورزشگاه الجنوب
    30.11
    18:30
    استرالیا
    دانمارک
    1
    0
  • گروه Dاستادیوم شهر آموزش
    30.11
    18:30
    تونس
    فرانسه
    1
    0
  • گروه E
  • گروه Eاستادیوم بین المللی خلیفه
    23.11
    16:30
    آلمان
    ژاپن
    1
    2
  • گروه Eورزشگاه الثمامه
    23.11
    19:30
    اسپانیا
    کاستاریکا
    7
    0
  • گروه Eاحمد بن علی
    27.11
    13:30
    ژاپن
    کاستاریکا
    0
    1
  • گروه Eورزشگاه آل بیت
    27.11
    22:30
    اسپانیا
    آلمان
    1
    1
  • گروه Eورزشگاه آل بیت
    01.12
    22:30
    کاستاریکا
    آلمان
    2
    4
  • گروه Eاستادیوم بین المللی خلیفه
    01.12
    22:30
    ژاپن
    اسپانیا
    2
    1
  • گروه F
  • گروه Fورزشگاه آل بیت
    23.11
    13:30
    مراکش
    کرواسی
    0
    0
  • گروه Fاحمد بن علی
    23.11
    22:30
    بلژیک
    کانادا
    1
    0
  • گروه Fورزشگاه الثمامه
    27.11
    16:30
    بلژیک
    مراکش
    0
    2
  • گروه Fاستادیوم بین المللی خلیفه
    27.11
    19:30
    کرواسی
    کانادا
    4
    1
  • گروه Fاحمد بن علی
    01.12
    18:30
    کرواسی
    بلژیک
    0
    0
  • گروه Fورزشگاه الثمامه
    01.12
    18:30
    کانادا
    مراکش
    1
    2
  • گروه G
  • گروه Gورزشگاه الجنوب
    24.11
    13:30
    سویس
    کامرون
    1
    0
  • گروه Gاستادیوم نمادین لوسیل
    24.11
    22:30
    برزیل
    صربستان
    2
    0
  • گروه Gورزشگاه الجنوب
    28.11
    13:30
    کامرون
    صربستان
    3
    3
  • گروه G974
    28.11
    19:30
    برزیل
    سویس
    1
    0
  • گروه Gاستادیوم نمادین لوسیل
    02.12
    22:30
    کامرون
    برزیل
    1
    0
  • گروه G974
    02.12
    22:30
    صربستان
    سویس
    2
    3
  • گروه H
  • گروه Hاستادیوم شهر آموزش
    24.11
    16:30
    اروگوئه
    کره جنوبی
    0
    0
  • گروه H974
    24.11
    19:30
    پرتغال
    غنا
    3
    2
  • گروه Hاستادیوم شهر آموزش
    28.11
    16:30
    کره جنوبی
    غنا
    2
    3
  • گروه Hاستادیوم نمادین لوسیل
    28.11
    22:30
    پرتغال
    اروگوئه
    2
    0
  • گروه Hورزشگاه الجنوب
    02.12
    18:30
    غنا
    اروگوئه
    0
    2
  • گروه Hاستادیوم شهر آموزش
    02.12
    18:30
    کره جنوبی
    پرتغال
    2
    1
  • یک هشتم نهایی
  • یک هشتم نهایی استادیوم بین المللی خلیفه
    03.12
    18:30
    هلند
    ایالات متحده
    3
    1
  • یک هشتم نهایی احمد بن علی
    03.12
    22:30
    آرژانتین
    استرالیا
    2
    1
  • یک هشتم نهایی ورزشگاه الثمامه
    04.12
    18:30
    فرانسه
    لهستان
    3
    1
  • یک هشتم نهایی ورزشگاه آل بیت
    04.12
    22:30
    انگلستان
    سنگال
    0
    0
  • یک هشتم نهایی ورزشگاه الجنوب
    05.12
    18:30
    ژاپن
    کرواسی
  • یک هشتم نهایی 974
    05.12
    22:30
    برزیل
    کره جنوبی
  • یک هشتم نهایی استادیوم شهر آموزش
    06.12
    18:30
    مراکش
    اسپانیا
  • یک هشتم نهایی استادیوم نمادین لوسیل
    06.12
    22:30
    پرتغال
    سویس
  • یک چهارم نهایی
  • یک چهارم نهاییاستادیوم شهر آموزش
    09.12
    18:30
    Japan/Croatia
    Brazil/South Korea
  • یک چهارم نهاییاستادیوم نمادین لوسیل
    09.12
    22:30
    هلند
    آرژانتین
  • یک چهارم نهاییورزشگاه الثمامه
    10.12
    18:30
    Morocco/Spain
    Portugal/Switzerland
  • یک چهارم نهاییورزشگاه آل بیت
    10.12
    22:30
    England/Senegal
    فرانسه
  • نیمه نهایی
  • نیمه نهاییاستادیوم نمادین لوسیل
    13.12
    22:30
    Netherlands/Argentina
    Winner QF 2
  • نیمه نهاییورزشگاه آل بیت
    14.12
    22:30
    Winner QF 3
    Winner QF 4
  • مسابقه رده بندی
  • مسابقه رده بندی استادیوم بین المللی خلیفه
    17.12
    18:30
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • فینال
  • فینال استادیوم نمادین لوسیل
    18.12
    18:30
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • نوار خبری
    0
    loader
    بحث و گفتگو
    Заголовок открываемого материала