نرخ های جدید بلیت پروازهای اربعین اعلام شد

CC BY 4.0 / IRNA / نرخ های جدید بلیت پروازهای اربعین اعلام شد
نرخ های جدید بلیت پروازهای اربعین اعلام شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.09.2021
Telegram
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعیین مجدد قیمت بلیت پروازهای اربعین خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، محمدحسن ذیبخش سخنگوی سازمان هواپیمایی ایران، اظهار داشت: بر اساس تصمیم اخیر سازمان هواپیمایی کشوری با همکاری شرکت فرودگاه‌ ها و انجمن شرکتهای هواپیمایی، برای ایام اربعین امسال، قیمت بلیت پرواز از اصفهان، شیراز، تبریز و تهران به نجف رفت و برگشت ۵ میلیون تومان و یک‌ طرفه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد.
قول سازمان هواپیمایی ایران برای پیشبرد ساخت فرودگاه چابهار - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.09.2021
قول سازمان هواپیمایی ایران برای پیشبرد ساخت فرودگاه چابهار
وی افزود: قیمت بلیت پرواز مشهد ـ نجف هم رفت و برگشت ۶ میلیون تومان و یک‌ طرفه ۴ میلیون تومان تعیین شده است.
ذیبخش گفت: افرادی که در سامانه سماح ثبت نام کرده و از داشتن ویزای خودشان اطمینان قطعی دارند می توانند نسبت به خرید بلیط اقدام کنند. در واقع زائران اربعین باید ویزا داشته باشند تا بتوانند نسبت به اقدام بلیط اقدام کنند.
وی با بیان این‌که در صورت زائران بلیط را خریداری کنند اما ویزا را نتوانند تهیه کنند کنسلی آن بر اساس مقررات پروازهای خارجی صورت می گیرد.
وی درباره قیمت بلیت پروازهای اربعین تاکید کرد:‌ چنانچه هر کدام از ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی از قیمت‌ های مورد توافق سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی کشوری تخطی کرده و اقدام به گران فروشی کنند، مسافرین می توانند از طریق سایت سازمان هواپیمایی سامانه شکایت مردمی اعلام کنند. قطعا در سازمان با توجه به پیش بینی‌ های صورت گرفته در اسرع وقت نسبت به این موضوع رسیدگی خواهد شد.
وی با بیان اینکه از مردم می‌خواهیم تحت هیچ شرایطی بلیط را گران تر از نرخ‌ های اعلام شده امروز خریداری نکنند،‌ گفت: قیمت‌ های اعلامی،‌ حاصل توافق با انجمن های شرکت های هواپیمایی است تا بتوانند سهمیه ۶۰ هزار نفر ایران در اربعین امسال را پوشش دهند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی خاطرنشان کرد: قیمت اعلام شده برای بازه زمانی ۲۸ شهریور تا ۱۰ مهر است و از فردا شرکت‌ های هواپیمایی می توانند نسبت به فروش بلیط بابت اربعین اقدام کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала