چرا پلتفرم ایرانی دانلود و خرید کتاب از گوگل پلی حذف شد؟

© AP Photo / Marcio Jose Sanchezچرا پلتفرم ایرانی دانلود و خرید کتاب از گوگل پلی حذف شد؟
چرا پلتفرم ایرانی دانلود و خرید کتاب از گوگل پلی حذف شد؟ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.09.2021
Telegram
چرایی حذف نرم‌افزار «طاقچه» از گوگل پلی پرسشی است که از حدود یک ماه قبل برای این پلتفرم، علی‌رغم پیگیری‌های انجام‌شده بی‌پاسخ‌ مانده است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، امروز در حالی خبر حذف «طاقچه» (پلتفرم دانلود و خرید کتاب) به همراه چند پلتفرم دیگر مثل آپارات، فیلیمو و بلد از فروشگاه نرم‌افزاری گوگل به دلیل تحریم‌ها علیه ایران دست به دست شد که گفته می‌شود این پلتفرم حدودا یک ماه پیش از این فروشگاه حذف شده است.
حذف اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.08.2021
حذف اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی
سیاوش گودرزی، مدیر روابط عمومی طاقچه دراین‌باره به ایسنا می‌گوید: مدتی است که ما را حذف کرده‌اند، دلیلش را هم به ما اعلام نکرده‌اند. ما خیلی هم از گوگل پیگیری کردیم، ایمیل زدیم و مکاتبه کردیم اما پاسخی ندادند. حتی بر اساس قواعد خودشان مهلت زمانی برای پاسخگویی تعیین کرده‌اند اما به همان مهلت خودشان هم پای‌بند نبودند. ما حتی با بخش‌های دیگرشان هم مکاتبه کردیم که طبق قواعد باید به ما پاسخ دهید اما متاسفانه پاسخ درستی به ما ندادند. البته پیگیر هستیم؛ هر چند نه دلیلی دراین‌باره به ما گفته‌اند و نه طبق زمان‌بندی‌شان پاسخ داده‌اند. 
او می‌افزاید: حتی گوگل باید طبق قوانین خود قبل از کاری که با ما کرده است، اخطار یا تذکری می‌داد، اما یک‌باره چند وقت پیش بدون هیچ هشدار قبلی «طاقچه» از گوگل پلی حذف شد. 
گودرزی در خصوص اطلاع‌رسانی به مخاطبان نیز بیان می‌کند: در شبکه‌های اجتماعی با مخاطبان در ارتباط هستیم و اگر کاربری با مشکلی در این خصوص مواجه شده بود، راه‌های جایگزین‌مان را اعلام می‌کردیم که حالا «طاقچه» را از کجا دانلود کنند و توضیح می‌دادیم که با دلایل نامعلومی حذف شده‌ایم و پیگیر هستیم. امیدوارم که پیگیری‌ها نتیجه دهد و به زودی به گوگل پلی برگردیم. 
 
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала