پنجمین محموله واکسن کرونا به ایران رسید

© Photo / IRNAپنجمین محموله واکسن کرونا به ایران رسید
پنجمین محموله واکسن کرونا به ایران  رسید - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.07.2021
Telegram
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر ایران اعلام کرد پنجمین محموله واکسن کرونا خریداری شده توسط جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران وارد این کشور و تحویل وزارت بهداشت و درمان شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا ، محمدحسن قوسیان مقدم گفت : پنجمین محموله واکسن کرونا خریداری شده توسط جمعیت هلال احمر وارد کشور و تحویل وزارت بهداشت و درمان شد و پس از فراهم شدن مقدمات انتقال یک میلیون دوز واکسن کرونا به کشور، دقایقی پیش پنجمین محموله‌ی واکسن در فرودگاه حضرت امام خمینی به مسئولان وزارت بهداشت تحویل داده شد.

علیرضا بیگلری عضو کمیته ملی واکسن و رئیس انستیتو پاستور ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 07.07.2021
۳ میلیون دوز واکسن پاستور از پاییز تولید می شود

در چهارمین مرحله از ورود واکسن کرونا به ایران، با تلاش جمعیت هلال‌احمر دو میلیون دوز واکسن برای توزیع به تهران رسید و تحویل مقامات وزارت بهداشت شده بود.

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر پیشتر اعلام کرده بود که این جمعیت تاکنون و در چهار مرحله، ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار دوز واکسن کرونا وارد کشور کرده و به زودی یک میلیون دوز دیگر هم وارد می‌شود.  

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون ۴ میلیون و ۵۰۷ هزار و ۴۸۰ نفر دوز اول واکسن کرونا و دو میلیون و ۵۲ هزار و ۱۷۰ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۶ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۶۵۰ دوز رسید.

 

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала